Nes od mene... naravno BMW

Nes od mene... naravno BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na prvoj si ružno isjekao točkove... a na drugoj si deformiro masku... nije više ništa u skladu... liči mi na reno senic!
 
Član
Ok, ne diram bavarce vise... nisam ocekivao takav odgovor... jest malo pretjerano ali zato i jest photoshop...

Nije samo to, obje su pune gresaka.... to je bilo uprvih 10 dana zahebancije sa photoshopom... sad je puno bolje...:icon_biggrin:
 
Član
evo vako da vam svima dusa bude na mjestu ja ih skidam sad... a ako ko zeli mozemo na tuning faceoff
 
Član
edint3000 je napisao(la):
evo vako da vam svima dusa bude na mjestu ja ih skidam sad... a ako ko zeli mozemo na tuning faceoff

pa ne moraš brisati!!! samo ti se savjeti daju:cool::cool: slijedeći put uradi bolje;););)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Momak ne podnosi negativne komentare i kritiku.:D
Sad ste ga naljutili.:D

pa što je stavljao... valjda je stavio da ocjenimo.. realno:cool::cool: i nadamo se da smo pomogli i da je uvidio greške:cool::cool:;) oggy ulijeći na naš teritorij!:lol:;)
 
Član
Idu nove slike, jbg. e34 work in progress, da vidimo sad zelje sta bi joj trebalo uraditi...
Ja postavljam osnovnu sliku po mom cejfu a vi dodajite ako hocete... razmotrit cu prijedloge... heheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top