Neobično, ali moguće – trkač kao mazga

Neobično, ali moguće – trkač kao mazga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
porsche-vuce-prikolicu-1.jpg


Ovakva situacija rijetko se susreće na cestama u Europi i u svakom slučaju nije samo fotografija dana, već i godine. Spretan suvozač vozeći se u ovogodišnjim gužvama na europskim autocestama i brzim cestama brzo je reagirao i uspio snimiti nesvakidašnji prizor. Super sportski automobil Porsche 911 vukao je kamp prikolicu.

porsche-vuce-prikolicu-2.jpg


porsche-vuce-prikolicu-4.jpg


Tu je kuka na vozilu i ruda prikolice učvršćena na nju. Nema sumnje, Porsche se pretvorio u vučno vozilo

Premda to tehnički nije isključeno i sam je proizvođač predvidio mogućnost da njegova 911-ica može vuči prikolicu. Premda se to rijetko dešava da neki Porsche vuče iza sebe prikolicu, prije svega zbog svog sportskog imidža, ovaj Porsche vuče veliku kamp prikolicu. Fotografija je spretno snimljena u okolici St. Tropeza.
 
Legend
ja koje god auto budem imao,imace euro kuku,imam kucicu,kamper sam.....
a evo i bogatasi sa porseom potezu......neobicno al eto,puno sam gledao
cayenne porsea al ovo nikad :D
 
Član
sta ima veze uobicajena pojava u americi postavicu ja koju sliku ko sta vuce u americi ovo je sega hehe:
 
Član
Vidjeh ove godine i Saab čini mi se 9-3 cabriolet, holandske table, stariji par u njemu, ono auto je full koža, felge 18", spušten krov i lagano kruzaju a za njima poveća kamp prikolica. Baš mi simpatično bilo.
 
Član
Glupost zesca, ima para za 911, a muci se po kamp kucici, ne bi li ustedio neki fening.
Ja bi takvim oduzeo ovaj auto, Ferrarija sa ovim nikad neces vidjeti, zato i rade izbog kupaca sami. A ne ovako dodje papak i nakaci kamp kucicu. Porsche je predvidio kuku za vucu, ali za vucu prikolice sa gliserom il necim slicnim, nisu kontali da ce neko zakaciti kamp kucicu. Ne bi me doduse cudilo ni da je ovo neki dijasporac, prebjegao iz BiH...
 

Lav

Član
pa sta ako je zakacio prikolicu. nije njega kupio porse nego on porsea. liku je to gust i boli ga k***c sto ce neko komentarisat kako je on debil.
 
Legend
opet ne vidim zasto porse ne moze i nije za to????????:icon_confused:

po cemu se on razlikuje od golfa dvice .......osim snage i cijene.......
pa to je auto...ebo ga ti,nit ce mu sta biti????????niti ovoga boli miki kad moze nek vuce airbus.....

Da se neko ne nadje uvrijedjenim samo......ne znam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top