Neobičan "poklon" za ljubitelje automobila

Neobičan "poklon" za ljubitelje automobila

Član
1292154552_xxx87311291573293.jpg


Vreme darivanja je pred nama, i uvek je problem šta izabrati kao poklon nekome ko voli automobile. Izbor je zaista ogroman, svašta smo do sada videli i svašta nam je padalo na pamet, ali moramo da priznamo da bi nam teško na pamet pala ideja da poklonimo nekome pljosku u obliku maske hladnjaka nekog od klasičnih automobila.

1292154552_873112915732931.jpg


Ipak, neko se i toga dosetio, i mi vam predstvaljamo nekoliko primeraka pomenutog artikla - Amerikanac Nicholas Brawer izrađuje pljoske u obliku maske hladnjaka klasičnih automobila iz '60-ih godina prošlog veka. U ponudi su Rolls-Royce, Bentley, Bugatti, Mercedes-Benz i Jaguar. Pljoske su izrađene su od hroma i stakla, i sigurno je da nisu jeftine, a problem je i to što ne mogu da se kupe zasebno, već svih pet dolazi u kompletu. Verujemo da ipak neće biti problem da nađete petoro ljudi koji bi se obradovali ovakvom poklonu. Da ne zaboravimo: postoji šansa (mala, ali ipak prisutna) da će pljoske da budu korišćene kao ukras, ali ako budu korišćene u njihovoj izvornoj nameni, uz poklon obavezno naglasite "alkohol i vožnja ne idu zajedno"!

1292154552_873112915733123.jpg
 
Član
Oggy je napisao(la):
najprodavanija bi svakako bila maska bez znaka za golf2, za 2 fara haha :D

pa ja bi prije kupio da ima maska nekog normalnijeg auta, mislim moguceg za nas obicne smrtnike.... nek naprave ovakvu od E39-ke ja cu odmah kupiti :D
 
Top