Nema zvuka na youtube??

Nema zvuka na youtube??

Član
Od danas mi nema zvuka na youtube kad aje otvaram preko google chrom, dok premo win exloprera radi do čega može biti??pozzz:cool:
 
Član
Vjerovatno si nekako uključio mute za Chrome. Pokreni Chrome i onda klikni na ikonu zvučnika pored sata pa klikni na Mixer i vidi tu da nije za Chrome uključeno mute ili skroz smanjeno.
 
Član
Možda tiho pričaju na klipu :icon_question:





















:lol::lol::lol::lol:

Ako imaš profil na gmailu, sinhronizuj sve podatke, izbrisi chrome, instaliraj, unesi sifru i mail i svi linkovi ce ti se vratiti na staro samo sto ces imati brand new chrome :)
 
Član
mara- je napisao(la):
Vjerovatno si nekako uključio mute za Chrome. Pokreni Chrome i onda klikni na ikonu zvučnika pored sata pa klikni na Mixer i vidi tu da nije za Chrome uključeno mute ili skroz smanjeno.

Klikno piše nema zvuka na youtube google chrom.....

ibizasa je napisao(la):
Možda tiho pričaju na klipu :icon_question:

Drug izbriso sam chrome pa novi instalirao novi profil napravio....i sve ok samo nema zvuka...jbg??''




















:lol::lol::lol::lol:

Ako imaš profil na gmailu, sinhronizuj sve podatke, izbrisi chrome, instaliraj, unesi sifru i mail i svi linkovi ce ti se vratiti na staro samo sto ces imati brand new chrome :)
 
Član
naslov kopiraj i postavi na google...u vecini slucajeva pomaze skidanje ccleanera i brisanje registrija...
 
Član
Ma ovo gore na clipu nema ovih opcija...nikako...a to šta kopirati malo jedosntavnije pišite jer vas ništa ne kontam???hvala unaprijed...pozzzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Vjerovatno si nekako uključio mute za Chrome. Pokreni Chrome i onda klikni na ikonu zvučnika pored sata pa klikni na Mixer i vidi tu da nije za Chrome uključeno mute ili skroz smanjeno.

Klikno piše nema zvuka na youtube google chrom.....




Ne znam jesmo li se razumjeli. Evo vidi na primjer kod mene za Firefox.

8-11-201221-09-28.jpg


Vidiš da je volume do kraja pojačan za Firefox i za Flash, tako tebi treba biti za Chrome. Je li ti ovako?
 
Član
meni se desavalo isto tako restartovao racunar i sve ok... pa probaj reinstalirati chrome, mozda pomogne
 
Član
Probaj ovako

1: Otvori novi TAB i ukucaj chrome://plugins

2: Kad ti otvori, na desnoj strani vidjes ces +Details tu klikni

3: I mozda ti izbaci 3 ili 2 Flash plugina, iskljuci (onemoguci) jedan od njih,odnosno taj prvi i onda probaj jeli ok..
 
Član
_nerko_ je napisao(la):
Probaj ovako

1: Otvori novi TAB i ukucaj chrome://plugins

2: Kad ti otvori, na desnoj strani vidjes ces +Details tu klikni

3: I mozda ti izbaci 3 ili 2 Flash plugina, iskljuci (onemoguci) jedan od njih,odnosno taj prvi i onda probaj jeli ok..

Sve ja to ukucma drug al nema tog +?????
 
Član
bad_look je napisao(la):
_nerko_ je napisao(la):
Probaj ovako

1: Otvori novi TAB i ukucaj chrome://plugins

2: Kad ti otvori, na desnoj strani vidjes ces +Details tu klikni

3: I mozda ti izbaci 3 ili 2 Flash plugina, iskljuci (onemoguci) jedan od njih,odnosno taj prvi i onda probaj jeli ok..

Sve ja to ukucma drug al nema tog +?????


jeli ovako otvoris i nema ti sa desne strane prema cosku ovo +detalji ?
plugin_chrome.jpg
 
Član
Onda drug, izbrisi skroz taj kod sebe trenutni google chrome, i skini ovaj i instaliraj

https://www.google.com/intl/hr/chrome/browser/

pa onda skini flash player http://get.adobe.com/flashplayer/ i prije nego sto pocnes instalirati flash, zatvori chrome

i nakon flash-a instaliraj ovaj shockwave player

http://get.adobe.com/shockwave/thankyou/?installer=Shockwave_11.6.8.638_Windows_Slim_Other_Browsers
 
Top