neki problem sa temom

neki problem sa temom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
dakle jucer sam primijetio a evo i sad se desava kad neki clan, nisu svi napisu neki post u temi

http://www.bhtuning.com/igrajmo-online-link-za-igru-prvom-postu-standardna-t-49133.html
ja dobijem notifikaciju da su oni pisali, ali kad kliknem na tu notifikaciju, samo mi otvori prvu stranicu... ne znam da li je to samo kod mene ili i kod ostalih..
evo na slici pise da je kavaz napisao zadnju poruku, kliknuo na notifikaciju a nigdje kavazove zadnje poruke...
sta bi to moglo biti..



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
a ustvari sam ja pisao :D al mi je post nestao

a i ja sam to primjetio, bude tema ovako bold kao da ima novih postova, ja udjem, ono sve stari
 
Član
i ja sam tako danas postao u temi , i ono vamo na spisku zadnjih tema pise da sam ja zadnji, udjem nigdje posta ...
 
Administrator
tako je hidraulic... tako 2-3 puta si ti pisao i ja kliknem ono nista...

skontao sam u cemu je problem... kad neko napise post koji treba da predje na drugu stranicu, onda se taj post ne vidi dok neko drugi ne posta u toj temi. zatim se tu pojavi taj post sto se nije vidio i post od tog sto je pisao poslije "nevidljivog":lol:
 
Administrator
pa postam u temi i nece se prikazati post dok neko drugi ne posta poslije mene... eto postaj suberu u temi pa ces vidjeti ;)
 
Član
znam pijoniru, skontao sam... jos jutros... reko nisam se naspavao pa mi se samo cini, kad ono stvarno nema :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top