neka pitanja :D

neka pitanja :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako prvo izvinite ako sam pogrijesio u vezi posta pa ga vi prebacujte gdje hocete.. e ovako interesuje me prvo dali neko od forumasa ima fiat punta 1.2 Sportinga i eto onako malo da mi objasni oko auta :D drugo dali sad nemojte me shvatit glupo mozda i je dali bi imalo sanse da se na taj benziski motor stavi turbo?? i bilo kakve sanse za neki tuning..

Hvala svima unaprijed!!!
 
Član
ima par momaka sto ja znam voze isti taj motor s turbom, voze toliko brzo gotovo kao serijski HGT 1,8 16v ispravan. taj motor je sam u startu vec dovoljno "istrebljen" tako da svako dodavanje snage je upitno bez necih ozbiljnih poduhvata... na kraju se sve svodi da si nasao pogresan motor sredjivat , kao recimo ja svoj :D

na taj motor ako je u ok stanju mozes nitro stavit i imat na stisak gumba mozda jos nekih 50 KS sto je sasvim dosta za taj motor , medjutim i to ti je preskupo i neisplativo ali sigurno najvise i najlakse ces dobiti na snazi sto se tvoga slucaja tice...

usis, izduv, srejdivanje motora je promasena tema na 1,2, po meni nema "daha" za osjetnu i zadovoljavajucu snagu
 
Član
A nisam dovoljno kompetentan da odgovorim na to pitanje:D
Mada mislim da je to premalena masinica za turba, taj motor pokusavati nagruhati nekom snagom jednostavno ne bi imalo ni smisla ni efekta. Najbolji turbo za njega je skidanje katalizatora
:D
 
Član
Sporting je napisao(la):
A nisam dovoljno kompetentan da odgovorim na to pitanje:D
Mada mislim da je to premalena masinica za turba,


zato imaju manje turbine koje brze spoolaju nece stavljat GT 28 na ovaj motor
 
ma nis :D odlucio sam ide 1.9 JTD pa cip pa cemo naci jos nesto da se fino digne xD ako naletim na finog punta.... popricao sam ja sa tepsijom covjek kaze da je 1.9 jtd dobar motor.. a plus danas sam negde procitao da je to kako kazu jedan od najboljih motora koji je fiat napravio :D eto toliko kad dode ako bogda auto stavim slike
 
Član
ja nikako nebih stavljao turbo na tu masinu imam ja sportinga sto se mene pita ja sam samo skinuo katalizator nasuo super stavio lonac i gljivu i bolje pici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top