Change background image

Negativno iskustvo : Xenon & LED Sarajevo

Rasprava u 'Pozitivna i negativna iskustva pri trgovini' pokrenuta od Keraa, 6. Veljača 2016..

1. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    U pocetku sam slusao sve pohvale za rad firme,medutim moje iskustvo koje zelim da podijelim s vama je daleko od toga
    O cemu je rijec :
    prije 2-3 kupim OLLO xenon kit sa SLIM BALASTIMA te izbusim far da bi balasti fino mogli stati,da nisu oni ogromni,da ne dolaze u toliki kontak sa vodom,prljavstinom itd itd. u toku ova 2-3 mjeseca je super sve radilo do prije neku noc,desavalo se da desni far nekad svijetli,a nekad ne,odem maloprije kod njih da reklamiram jer su jos bili pod garancijom,otkrijemo da je neki problem u balastu,skinem ja stari balast sa fara (na tri sarafa se nalazi) momak mi u zamjenu donosi najveci moguci balast govoreci kako nema vise tih slim i kako ne zna da li ce dolaziti,kao posljedicu imam tri rupe u faru i sa jedne strane ispod haube veliki balast . . .

2. aLen_G60

aLen_G60 Član

Pridružen(a):
    7. Rujan 2013.
    Poruka:
    815
    Lajkova:
    697
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Kakanj
    Auto:
    golf 16VT
    Facebook PIK Garaza Privatna Poruka
    Straasno

samky and emir_89 like this.
  3. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Ne znam da li je komentar ironican ili ne (iako mi se cini da jeste) naravno da je strasno,nemoj onda davati garanciju na proizvode,u ostalom da sam htio velike balaste ne bih davao 70 km za set nego bih ga kupio za 40-50 nebitno

4. Little Dragon

Little Dragon Član

Pridružen(a):
    8. Travanj 2008.
    Poruka:
    8,238
    Lajkova:
    1,221
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Subaru Impreza WRX , Fiat Punto mk2 1.2 16v
    jeb ga drug nekad se moras i zajebati da bi naucio gdje sta valja gdje ne. Ja sam tako isporbao dosta likova sto prodaje tu robu i sad samo kod Enija uzmam , kvalitetna roba xenoni traju i po 4 godine.

5. GreenDevil

GreenDevil Član

Pridružen(a):
    3. Rujan 2007.
    Poruka:
    4,641
    Lajkova:
    401
    Grad:
    Srebrenik
    Auto:
    BMW E39 530D
    Pa ti si dobio drugi balast i sta tu sad ne valja...
    Ako nema na stanju ne moze ti covjek rodit taj slim balast, a svakako su ti debeli kvalitetniji od slim

6. adi187

adi187 Član

Pridružen(a):
    25. Studeni 2008.
    Poruka:
    7,217
    Lajkova:
    158
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Srebrenik
    Auto:
    Fiat Stilo JTD
    pa kupi kod drugog slim taj prodaj i eto,nemas nikakve pismene garancije na kojoj pise da ce ti u roku od god dana ako nesto crkne vratiti identican, dobro je sto hoce ikako zamijeniti vecina ih po piku napise sa garancijom samo radi reda a kad crkne nazoves kaze ne bavim se ja vise time :D
    A vala nisu neke ni pare da se sad zahtijeva neki superioran kvalitet sve je to iz kine ko hoce nesto bas da valja i postojana garancija u svakom pogledu valja ond dati za set 200 + KM :p

7. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Pa meni drug ne valja,jednostavno,svako ima svoje misljenje
    Kazem ako se predstavlja neko kao takva prodavnica te robe bilo bi logicno da se takve stvari imaju na stanju,po meni barem
    Nije bitna kvaliteta,sve to stoji,bitno je npr ako mi ti garantujes za nesto crno ako se pokvari nemoj mi davati bijelo,ako razumijes,imao sam debele i kupio sam slim s razlogom,ali eto izgleda da sam se izradio i sada imam rasparno

golf2 se sviđa ovo.
  8. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Tako ce i biti vjerovatno,pa mozda iz toga razloga nisam kupovao po piku nego otisao u radnju u kojoj mi daju garanciju za nesto,uz racun koji je star mjesec dva ce zamijeniti naravno,kazem nije bitan kvalitet,nije mi zao para,samo kazem da meni tolike pohvale od raje se nisu pokazale takvima uopste..

adi187 se sviđa ovo.
  9. ivica

ivica Član

Pridružen(a):
    16. Lipanj 2008.
    Poruka:
    1,254
    Lajkova:
    61
    Grad:
    odzak
    i ja sam imo sa njima lose iskustvo,prije par godina.ali sta je tu je...

10. devkee

devkee Član

Pridružen(a):
    6. Veljača 2016.
    Poruka:
    86
    Lajkova:
    33
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Pezo 206 1.4hdi
    Znaci nista od tog da odem u Hrasno da kupim Xenone gledam neke 100tinjak km.. ??

11. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    ja sam podijelio svoje iskustvo,naravno nismo svi isti,nekome valja nekome ne,ja ih sigurno necu vise preporucivati

12. devkee

devkee Član

Pridružen(a):
    6. Veljača 2016.
    Poruka:
    86
    Lajkova:
    33
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Pezo 206 1.4hdi
    Ma ne znam.. bezveze da dam pare da mi se za koji mjesec isto desi.. vjerujem u tvoj slucaj :) jer je balast pregorio mom rodjaku i nisu mu ga htjeli promijenit jer.. kaze nije se " strucno " stavio i oni to ne pokrivaju

hirurg se sviđa ovo.
  13. Spesdrive

Spesdrive Član

Pridružen(a):
    2. Ožujak 2015.
    Poruka:
    461
    Lajkova:
    202
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Toyota RAV-4, Golf 4 1.9 TDI, Golf 3 1.9TD
    I ja sam neki dan stavljao diode kod njih evo nakon 10 dana trepcu i na tablicama i u faru 25KM platio, i kako mi mijenja sijalice dode covjek sa audi a3, ostavi auto kaze popravi mi ovaj desni xenon ne radi, ovaj dobacuje radnik kaze jel to opet otiso. hahahha

14. devkee

devkee Član

Pridružen(a):
    6. Veljača 2016.
    Poruka:
    86
    Lajkova:
    33
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Pezo 206 1.4hdi
    evo vidis.. pa hvala ti spesdriveru :) pa sigurno svoje auto tu necu odvuc.. hvala paša

Spesdrive se sviđa ovo.
  15. Keraa

Keraa Član

Pridružen(a):
    16. Veljača 2015.
    Poruka:
    120
    Lajkova:
    68
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Ja sam otisao sa racunom i rekao da ne radi i da zelim reklamirati kaze nikakav problem sad cemo vidjeti da li je do sijalice ili balasta i jesu zamijenili i sve,ali nije mi to to,kazem da nisam htio slim ostavio bih velike balaste.. A sada sa jedne strane se balast vidi i vire zice i sve,a sa druge upakovan odlicno

hirurg se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu