Negativno iskustvo na PIK.BA '' AutoGalerija1''

Negativno iskustvo na PIK.BA '' AutoGalerija1''

Član
Zdravo.

Vidim pise vas par o negativnim iskustvima na piku pa evo i nesto od mene:
Od gore navedenog korisnika kupio sam vw org. radio za golfa V,platio sam mu 250 km i stiglo je brzom postom.
Radio i nije bas u odlicnom stanju kakvog je opisao,da bi jos poslao i bez CODA za odkljucavanje.Zvao sam ga i rekao je da ce potraziti code i javiti se ponovo,sacekao sam par dana ali nista od toga.
Dekodirao sam ga u servisu zasto su mi naplatili +50km,bespotreban dodatni trosak kojeg ovaj iznad ne zeli priznati.
Slao sam mu i poruke na koje odgovara kako nema sada posla i kao to da sam navalio ''kao da nemam sta jesti'',ali nisam stvarno,napisao sam da bi bilo korektno s njegove strane da posalje novac za dekodiranje ,cak da bi i uzeo i nesto u zamjenu ukoliko ''nema posla''trenutno sto se nebi reklo na artiklima koje prodaje.Nakon toga jednostavno ignorira
http://www.olx.ba/profil/AutoGalerija1

Ne zelim reci da je momak lopov,prevarant ili slicno s obzirom da ga i ne poznajem,ali mozete obratiti paznju ukoliko budete saradjivali.
Neki od vas ga i poznaju licno sigurno.
 
druze,ja jedino iskustvo lose koje sam na piku imao je da sam liku poslao neke dijelove a on ih nije primio jer nije bio tu,pa sam ja onda "potonuo " 25km za postarinu,a koliko vidim ovaj "tvoj" ima samo 2 transakcije,sto ne mora da znaci da nije posten,ali ipak,,,ali svima bih preporucio da preko pika ne narucuju elektronsku opremu,tj nesto cija se ispravnost ne moze provjerit na prvi pogled,osim ako kupujete od nekog sa kim ste vec trgovali ili je u blizini da se moze reklamirati,pogotovo ne skuplje stvari
 
Član
druze,ja jedino iskustvo lose koje sam na piku imao je da sam liku poslao neke dijelove a on ih nije primio jer nije bio tu,pa sam ja onda "potonuo " 25km za postarinu,a koliko vidim ovaj "tvoj" ima samo 2 transakcije,sto ne mora da znaci da nije posten,ali ipak,,,ali svima bih preporucio da preko pika ne narucuju elektronsku opremu,tj nesto cija se ispravnost ne moze provjerit na prvi pogled,osim ako kupujete od nekog sa kim ste vec trgovali ili je u blizini da se moze reklamirati,pogotovo ne skuplje stvari

Zato kad kupujes, kazes onom sto salje da zaokruzi kvadratic gdje pise da primalac moze otvorit posiljku prije placanja, i lijepo i fino kad ti dodje radio budes spreman na minutu ga ustekat u auto i ispitat i ako je uredu platis ako nije ostavis ga i to je to.
 
Član
Vrhunac je lik koji mi je za Scenica RX 4 rekao ti jaro uplati a ja ću ti ga na šlepi poslati s papirima. Sutradan ga blokirali. Valjda me neko preduhitrio i kupio "makinu".
 
Član
Vrhunac je lik koji mi je za Scenica RX 4 rekao ti jaro uplati a ja ću ti ga na šlepi poslati s papirima. Sutradan ga blokirali. Valjda me neko preduhitrio i kupio "makinu".
Pa meni je momak iz sarajeva trazio da napravim kupoprodajni ugovor na njegovo ime i da posaljem, da bi on dobio kredit pa me isplatio, hahha
Poslao sam mu kovertu na adresu koju mi je napisao, samo sto u njoj nije bio kupoprodajni :)
 
Član
U jednu stranu i ja sam kriv,ali hitno mi je bio potreban tako da nisam ni razmisljao da cu ovako proci..kako god,pazite...
 
Član
Ma nemaju neki ljudi vremena oko toga , pogotovo ovi otpadi i slicno ;)
Mozda nije namjerno , mozda nema stvarno vremena i zaboravio covjek..
 
Hajd' vama su djelove meni su poslali ženske starke pod muške koje su navodno trebale biti nove, uredno naplatio i poslije toga su letjele s Importanne centra s vrha :D Nije mi žao tih para ali ako kažeš to je, onda to je! Šta imaš od toga kad zajebeš za cca 80 KM, de zajebi za milion i budi frajer a ne za jebeni sitniš!
Dotični: http://www.olx.ba/profil/Cobain
 
Top