Need for Speed: The Run dopušta da izađete iz auta

Need for Speed: The Run dopušta da izađete iz auta

Član
"Iako bi po naslovu mogli zaključiti da ćete u novoj Need for Speed igri trčkarati gradom poput Nike Belića u GTA 4, to nije baš tako. Dopustite da objasnimo...

Za vrijeme upravo završene Electronic Artsove konferencije na E3 sajmu u Los Angelesu, prikazan je gameplay demo nove Need for Speed igre punog naslova Need for Speed: The Run. I dok je sama vožnja u ovoj novoj akcijom nabijenoj arkadnoj jurilici iz EA-a djelovala sasvim očekivano, pomalo neočekivana stvar usljedila je negdje sredinom demonstracije. U lijepo izrežiranoj in-game cut-sceni developer koji je demonstrirao igru i upravljao automobilom, izašao je iz virtualnog mu vozila i nastavio bježati od progonitelja na nogama! Da, u The Runu uistinu ćemo moći izaći iz automobila i nastaviti akciju na nogama, no razočaravajuća stvar je što je riječ zapravo o nešto dužem quick-time eventu, odnosno akcijskoj sekvenci u kojoj nemamo punu kontrolu.

Dok lik automatski trči, pritiskati ćemo određene kombinacije tipki kako bi poskočili s jedne zgrade na drugu, slomili ruku nekom policajcu ili pak razbili staklo u prevrnutom automobilu. Zvuči malo konfuzno?"
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nQbm18oLbt4[/video]
 
I meni je vala NFS zadnjih nekoliko godina,cisto sranje! Grid je izasao 2007 ako se ne varam,i sad je bolji od svih izdanja NFS-a! Previse nerealno...:icon_mad:
 
Član
0g1 je napisao(la):
sranje . . .
Under Ground 2 vrh ostalo beze

Ja sam poceo igrati od Hot Pursuita, pa Underground 1 i 2...sve poslije toga mi se ne svidja :( steta je sto su upropastili igricu..bili su na dobrom putu
 
Saft:) gubi smisao i tradiciju! Ovaj novi Hot pursuit nije los, ali opet, stari UNDGRD je najbolji:) Da li ima neka igrica na fazon Gran Turisma ali za PC, znam da ima za PS! Igrao davno davno, jos na ps one, drugi dio, igrao dan i noc:)
 
Član
i meni najbolji bio MW....
ali ovo mi izgleda odlicno, igra je sadrzajnija sto ne moze biti lose...sigurno da ce nastavci biti bolji u ovom dijelu kada izadjes iz auta...
al bas mi se svidja, grafika, film, prica ..sve :cool:
 
Član
meni su najbolji most wanted i ungerground 2 a nije los ni carbon..samo previse ga lahko preci :icon_rolleyes::cool:
 
Top