Need for Speed: Shift

Need for Speed: Shift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime dolazi novi nfs kako kazu bice simulacija znaci usrase serijal NFS opet evo slika:
95770220090130screen001fo6.jpg
[/url][/img]
 
BHT Ovisnik
ovo mi baca na grid,al je grafika:icon_eek::icon_eek: sam da ne bude ko grid
 
BHT Ovisnik
to je,al mrzim kontrolu,20 minuta sam stimao za volan pa opet ne pase bas,al grafika ,detalji i to je ludilo
 
Član
našao sam sad još jedan podatak, ovaj shift je jedan od 3 nfs-a koja planiraju napravit ove godine, ima još nfs nitro (za konzole) taj će bit arcade racing, drift, drag i to, ovaj shift će bit realna simulacija vožnje rađena u suradnji sa vozačima trka, proizvođačima i ljudima koji su radili gtr2, znači trebo bi shift bit realnost do daske, i još jedan će napravit za online igranje, isključivo za pc, nisam našao tematiku tog
 
Član
upravu si nisam ja htio pisati al evo NITRO je samo za nitendo konzolu SHIFT je za ps3 pc xbox dok je ovaj treci ONLINE verzija samo ce biti online gaming trke itd...... ;)
 
Član
Valjda ce biti od ovog nesto, a upravo sam procitao da pored ove tri, treba da izade jos jedna cetvrta, koja ce imati nekaki futuristicni stil......hhhhmmmmmmm:icon_rolleyes:
 
Član
sto usrase igricu sacu im otici i prebiti ih:icon_mad::icon_mad: ima da njih vozam umjesto NFS:icon_evil::icon_evil:
 
ne shvacam vas nikako,vi SIMULACIJU smatrate sranjem,ou maj gad.

Sranje su svi NFS-ovi (NFS:U i U2 je bio zabavan,tu nema dileme),ali ovi zadnji carbon,nitro,turbo,street kako vec su cisto sranje.

I za kraj...igrajte GT:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top