Change background image
  1. TunapBIH

Nedostatak zanimljivih tema

Rasprava u 'Pohvale, kritike, prijedlozi' pokrenuta od Porschefan, 13. Siječanj 2014..

1. Dzeniii

Dzeniii Član

Pridružen(a):
    11. Prosinac 2009.
    Poruka:
    5,008
    Lajkova:
    716
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Živinice
    Auto:
    N/A
    Facebook PIK Garaza Privatna Poruka
    Od kako je forum u ovom novom izdanju dosta se promijenilo , čak mi i onaj dpower nedostaje ..

Ko što neko već spomenu, ljudi ovde pišu update kad stave dvije nove gume il kad akumulator promijene il servis urade.

Kad ovo nisam mogao prodat preko foruma http://www.bhtuning.com/threads/p-bmw-318i-e46-tek-uvezen-6-000-km.92533/
    sve mi je postalo jasno, ne planiram vise ni objavljivat oglase nema vise ovde pravih ljubitelja auta, svaka čast izuzetcima koji su jos tu :)

Corrado_92 se sviđa ovo.
  2. zen_3dom

zen_3dom Član

Pridružen(a):
    7. Lipanj 2009.
    Poruka:
    3,443
    Lajkova:
    2
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    ::_>>\\ W //<<_::
    kakav narod, takav nam i forum....

Corrado_92 se sviđa ovo.
  3. ZELA GTI

ZELA GTI Član

Pridružen(a):
    29. Siječanj 2010.
    Poruka:
    4,676
    Lajkova:
    360
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Mostar
    Auto:
    Corolla od dvista konja
    Atmosfera je mrtva i uštogljena. Nema konkretnih tema, nema dobrih postova, nema čovjek šta naučiti na forumu. Što se tiče znanja i projekata, ovo je bio jedan od najjačih foruma na balkanu. Ne zbog znanja većine i broja članova, nego zbog 25-30 vrhunskih znalaca i forumaša. Većine više nema, sve je time srozano na jako nizak nivo. Sramota je koliko ljudi malo znaju i koliko malo se zanimaju za automobile.

Šta činiti? Čekati neka bolja vremena i pozitivnije članove :) Ja sam još uvijek aktivan i pomalo pišem upravo zbog nekolicine starih forumaša.

Corrado_92 se sviđa ovo.
  4. Corrado_92

Corrado_92 Član

Pridružen(a):
    17. Listopad 2012.
    Poruka:
    544
    Lajkova:
    56
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Tuzla - Lukavac
    Auto:
    Golf mk4 TDI GTI ARL
    Forum je zbilja postao skoro ko' groblje: dodjes, vidis, pitas -niko ne odgovara
    Postavis temu i ili dobijes jedan - dva odgovora ili ne dobijes.. Zatim ovaj chat- koliko je pozitivan jos vise je negativan (ljudima je zao napustit chat da bi nesto komentarisali i slicno) ali sad ukidanjem chata smanjila bi se posjeta jos vise..
    Kao sto neko rece KAKAV NAROD _ TAKVA DRZAVA, pa takav i forum.. uz to mnogo ljudi nema lovu ( DO PRIJE 4-5 GODINA MNOGO JE VISE BILO ZAPOSLENIH) ..promjenilo se opce stanje u svim sferama zivota na Balkanu

Jos jedna stvar kod novih clanova - neko postavi temu ili garazu za neko auto manje vrijedno - i NIKO OD CLANOVA MU NECE RECI "KAKVI SU TI PLANOVI, De uradi ovo ,de ono" (cast izuzetcima)
    No ako je neko bolje auto u pitanju , tu ne mozes stignit procitat komentare...(a opet i takvih projekata je sve manje)
    Ja sam clan svega 2 godine, nemam jos ni jednu ozbiljnu garazu jer nema potrebe za tim (a radim sa autima, uvijek imam 10tak auta razlicitih vrijednosti, sredjujem , od 2 pravim jedno, od smeca koje kupim za 500 KM i ulozim 1500-2000 napravim auto od 3-4 hiljade, prodajem, neke vozim i po 2 godine) ali necu otvarat temu za auto koje radimo u radnji i koje cu sutra prodat (iako bi svakako bilo poucno to pogledat, ali nemam kome da to predstavim sve)

Treca stvar - LJUDI haman ZABORAVLJAJU DA JE OVO BOSNA i da je sve skupo pa i gorivo po litri 2.40 KM... pa ako ti auto nije "MASINA" tipa GTI, VR6, g60, neki ljuti TDI od 150+ konja...odma si seljo papak i ostalo (u najbolejm slucaju nece ti niko komentarisat temu)
    JEL TO MI STO NE MOZEMO SIPATI (tj mozemo bolan al necemo) 30 KM svaki dan mi se ne smijemo baviti nikakvim tuningom - Je li Tunning jedino ako ti je masina koja trosi 15-20 litara?????

ima tu jos mnogo pitanja al kao da cemo ista promjeniti ovom temom :D

5. lauda_bc

lauda_bc Član

Pridružen(a):
    18. Travanj 2009.
    Poruka:
    769
    Lajkova:
    70
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Brcko
    Auto:
    Opel corsa B 1.6 16v GSI
    Previse je "pametnih" i utusili su ljude koji znaju materiju vezano za auta. kazu ne radi se skupo gorivo itd. ja koliko znam ne tjuniraju auta oni koji imaju pare vec koji to vole i bore se da ostavre svoje snove. cim se neka tema malo ozbiljnije pocne odmah se pojave + i - da neko u klin a neko u plocu. cilj je da se posavjetuje da se napreduje sa radom da se usmjeri ako neko nesto trazi da se kaze da ima tu i tu i pogledacu ovo ili ono da se pokusa izorganizovati neka dostava ako nekom nesto treba. ali fali nama ono sto se zove COVJEK biti. problem je sto zavidimo jedni drugima i onda ili cemo da popljujemo nesto ili da precutimo a tesko je reci nekom Super je samo tako da ima volje i podrske za daljim radom.

6. apostol

apostol Član

Pridružen(a):
    4. Siječanj 2011.
    Poruka:
    1,017
    Lajkova:
    169
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Šumarak i Picasso, sve češće MI 16
    E sad se svede na moj post.
    Za razliku od 98% forumaša već sam izmijenjao preko 10 automobila u mom vlasništvu i registrovano na moje ime.
    Ne podcjenjuem nikog, tek ponekad malo provociram. Ono malo preinaka što sam radio više mi vrijede nego sav West coast serijal. Jer to sam JA uradio.

Corrado_92 se sviđa ovo.
  7. CoL3

CoL3 BHT Ovisnik

Pridružen(a):
    23. Listopad 2008.
    Poruka:
    13,071
    Lajkova:
    1,096
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Mostar
    Auto:
    BMW E39 525i, nissan patrol 4.2
    jel to ukinut chat :D

8. zlajaaa

zlajaaa Član

Pridružen(a):
    6. Rujan 2009.
    Poruka:
    6,210
    Lajkova:
    540
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Srebrenik
    forum je posto ko fb, postaviš temu i dobiješ samo SEEN :D i ako neko nešto zna neće da piše, jebo to. Nemoj ni pregledat temu :) 99% stvari što sam postavio nisam dobio odgovor, a nisam pito za nuklearnu fiziku... prvo bih ja vratio stari izgled, a mako ovo fensi smeće :) Kudite neke stvari, a niko neće da da pohvalu ili kritiku kad neko otvori temu/ garažu ili slično... ako više članova piše u nekoj temi i raspravlja, onda će se rado i drugi pridružit. Ali većina samo POGLEDA i izađe, jer im je mrsko odvojit 5min i napisat neki smišljen post i pomoć nekome...

9. pioneer_09

pioneer_09 Administrator

Pridružen(a):
    23. Siječanj 2009.
    Poruka:
    8,592
    Lajkova:
    130
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Tuzla
    Auto:
    Peugeot 206
    Jeste :)

Posljednje uređivanje: 14. Siječanj 2014.
    Corrado_92 se sviđa ovo.
  10. Harli_team

Harli_team Član

Pridružen(a):
    31. Ožujak 2009.
    Poruka:
    1,490
    Lajkova:
    244
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Cazin
    Auto:
    Opel Vectra B I500
    Dobro ljudi svi kudimo, hajmo to promjeniti onda!

Corrado_92 and pioneer_09 like this.
  11. adoDBDRAG

adoDBDRAG Član

Pridružen(a):
    12. Siječanj 2013.
    Poruka:
    159
    Lajkova:
    8
    Grad:
    Cazin
    Auto:
    golf
    hahaha evo meni prvo treba majstor za pojacalo ko oci u glavi a niko nece da mi pomogne hahahha

Corrado_92 se sviđa ovo.
  12. Phantom

Phantom Član

Pridružen(a):
    19. Siječanj 2010.
    Poruka:
    4,014
    Lajkova:
    403
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Teslic
    Auto:
    Peugeot 307 2.0 HDI
    Cuj niko nece da mi pomogne. Ocito da neko ko se razumije da ce ti pomoci. Ne mogu ti se ja javiti kada nemam pojma o tom.

Corrado_92 and adoDBDRAG like this.
  13. adoDBDRAG

adoDBDRAG Član

Pridružen(a):
    12. Siječanj 2013.
    Poruka:
    159
    Lajkova:
    8
    Grad:
    Cazin
    Auto:
    golf
    Bilo je to ono malo na salu...;)
    Ima ovdje ljudi spremnih da pomognu uvijek,ne brinem se ja.

14. Kenno

Kenno Član

Pridružen(a):
    19. Svibanj 2007.
    Poruka:
    1,598
    Lajkova:
    344
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Zenica
    Vrh mi je ovaj chat a'la Facebook i ljudi mi se javljaju da pitaju imam li vremena za njihov problem.

15. ZELA GTI

ZELA GTI Član

Pridružen(a):
    29. Siječanj 2010.
    Poruka:
    4,676
    Lajkova:
    360
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Mostar