nece da upali

nece da upali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drugovi imam problem...moj golfac nece da upali..vergla ali nista....da nisu mozda grijaci otisli???VW GOLF 1 je upitanjuuu
 
Član
raptor je napisao(la):
drugovi imam problem...moj golfac nece da upali..vergla ali nista....da nisu mozda grijaci otisli???VW GOLF 1 je upitanjuuu

Moze ti biti svasta, mozda su ti grijaci, ako si ih mijenjao skoro pa ti opet otisli provjeri relej grijaca, mozda je zalijepio i griajci pocrkali!
Daje li makar nadu da ce da upali ???
 
Član
daje jasta...ono krene da upali krene krene i ja necu da puno verglam i ugasim...ma grijaci su od prosle godine.......dobro vergla..
 
Član
raptor je napisao(la):
daje jasta...ono krene da upali krene krene i ja necu da puno verglam i ugasim...ma grijaci su od prosle godine.......dobro vergla..

Onda lijepo sutra aBd u prodavnicu i 4 X 9 KM i rijesen prbl :D
 
Početnik
grijaci su ti ko sijalica..tako da provjeri prvo grijace...provjeri dolazi li struja na grijace,ako ne, provjeri osigurac od grijaca,onaj pod haubom.. provjeri i dovod goriva...vidi ima li dima na auspuh dok verglas,ako ima znaci da nije do goriva.. dalje ti moze samo biti problem u motoru, nastelovat ventile jer kod tebe su stelujuci,nisu hidropodizaci,znaci ide usisni 0,40, izduvni 0,45mm, mislim da je tako..ako opet nista,ostaje ti da u najboljem slucaju uradis osvjezenje motora ako ti stubline budu dobre,a obicno jesu na tim kecevim motorima...
 
Probaj ga direktno ugrijat cirka 20 sekundi i provjeri da li dolazi struja na el. diznu djaba ti sve ako na njoj nema struje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top