Nece da se upali navigacija

Nece da se upali navigacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobio na poklon novu tomtom navigaciju u kutiji folija na displeju radi se o modelu 4D00-001 prikopcam je na punjac zelena gori ali nece da se upali sta mislite u cemu je problem i imali ko u bosni iskustva sa njima da ih servisira

p.s. ako ko zna u cemu je caka a nece da kaze pa je ima mozda namjeru kupiti po povoljnoj cijeni i to moze hehe :icon_smile: bezze da mi nestoji skuplja prasinu
 
Mora biti neko dugmesce za paljenje, zelena kad gori znaci da je baterija puna, barem je tako na vivax navigaciji
 
Član
Malo po netu pretrazio, izgasi li se poslije ta lampica ? Pise da je moguce da je unutra sprzena jedinica koja puni navigaciju, mozda ti je i display rikavela, a u najboljem slucaju je nesto do softwera. Potrazi mal tom tom forume, ja sam ovo na brzinu ;)
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Malo po netu pretrazio, izgasi li se poslije ta lampica ? Pise da je moguce da je unutra sprzena jedinica koja puni navigaciju, mozda ti je i display rikavela, a u najboljem slucaju je nesto do softwera. Potrazi mal tom tom forume, ja sam ovo na brzinu ;)

nisam gledao po forumimam lampica je non stop upaljena dok je na punjacu negasi se a sto se tice displeja cudno mi ako je nova otpakovana da bi riknuo odma spajao sam je na pc preko usb nista nedetektuje a kartica stoji unutra
 
e jbg, dok ne uzmem u ruke ne znam, probaj izvaditi tu karticu, probaj sta god ti padne na pamet, to reset drzi jedno 5sec, vidi ima li cd s driverima i ostalo
 
zen3dom je napisao(la):
e jbg, dok ne uzmem u ruke ne znam, probaj izvaditi tu karticu, probaj sta god ti padne na pamet, to reset drzi jedno 5sec, vidi ima li cd s driverima i ostalo

probao i te opcije jer ima u upustvu za 5 sec i 10 sec da se resetuje kao ali display i dalje crn nista se nedogadja

mislim da ce moj prijatelj cekic imati posla oko nje hehe
 
nesto mi cudno u svakom slucaju da komp nece da ga pozna, ako je displey rikavela komp bi ga morao skuziti, sto onda moze asocirati da je nesto drugo u pitanju ako ni komp ne registruje, mozda je samo neka sitnica za prelemiti....thnx za +;););)
 
sutra dok bude imao volje rastavljam je da pregledam unutra da nije kakav problem na vidiku

nema na cemu ;)

navigacija rastavljena nasao sam jedno kolo je izgorilo vidi se garez na njemu tako da nista od nje nema :icon_cry::icon_cry:


moze lock na temu
 
fazon je u tome sot ima 8 nozica po 4 sa dvije strane a velicina samog njega je nekih 3x3 mm ko to moze zalemiti tako sitno ja uzeo lupu da vidim sta je i kako je
 
Član
Rekao sam ti, to kolo cesto strada na odredjenim tom tom modelima, vidi u neki servis, nemoj dzaba bacati, korisna je to stvar ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top