Nece da promovise artikal na Piku

Nece da promovise artikal na Piku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako drustvo neki dan sam izdvoio artikal na piku tacnije audia i izdvajanje je isteklo i ja sad htjeo opet nece jel moze se samo jednom u mjesecu ili ? je neka greska do pikaa
 
Član
Jednom su mi izasli u susret kada mi je frend pogino izbrisali profil na piku a za ove ostale prombleme nista ne odgovaraju jbm a i meni je se to za promovisane dogodilo ja isao da u kategoriji izdvoje al nisu
 
Član
nenad je napisao(la):
PIK "tim" ti samo moze odmoci, neljubazni, nesposobni i prepotentni! Ponasaju se prema korisnicima, ko da su ne znam ko i sta, nikad mi nisu izasli u susret, niti su mi ikada rijesili problem :icon_mad:

ni mi mu sigurno ne možemo pomoć, i ja imam problema sa onim prijavljivanje zloupotrebe, kad god kliknem kaze prijava zloupotrebe vam je onemogućena :icon_rolleyes:

i X puta mi se desi da kad ubacujem slike, dodjem do 15-te slike, potrosio vec 11 pik kredita i zapne na toj 15-oj slici :icon_mad:
 
Ja nikad nisam imao problema s njihovim timom cak su mi u vise navrata izasli u susret :)

Obrati se njima , kako god , nemas sta izgubiti :icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
nenad je napisao(la):
PIK "tim" ti samo moze odmoci, neljubazni, nesposobni i prepotentni! Ponasaju se prema korisnicima, ko da su ne znam ko i sta, nikad mi nisu izasli u susret, niti su mi ikada rijesili problem :icon_mad:

ni mi mu sigurno ne možemo pomoć, i ja imam problema sa onim prijavljivanje zloupotrebe, kad god kliknem kaze prijava zloupotrebe vam je onemogućena :icon_rolleyes:

i X puta mi se desi da kad ubacujem slike, dodjem do 15-te slike, potrosio vec 11 pik kredita i zapne na toj 15-oj slici :icon_mad:

jel ti jos uvijek onemogucena prijava zloupotrebe i sta su ti odg. ako si trazio pomoc??
 
Član
Dinoze je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
nenad je napisao(la):
PIK "tim" ti samo moze odmoci, neljubazni, nesposobni i prepotentni! Ponasaju se prema korisnicima, ko da su ne znam ko i sta, nikad mi nisu izasli u susret, niti su mi ikada rijesili problem :icon_mad:

ni mi mu sigurno ne možemo pomoć, i ja imam problema sa onim prijavljivanje zloupotrebe, kad god kliknem kaze prijava zloupotrebe vam je onemogućena :icon_rolleyes:

i X puta mi se desi da kad ubacujem slike, dodjem do 15-te slike, potrosio vec 11 pik kredita i zapne na toj 15-oj slici :icon_mad:

jel ti jos uvijek onemogucena prijava zloupotrebe i sta su ti odg. ako si trazio pomoc??

I meni je isto...odgovorili kao 2-3 puta si prijavio artikal koji nije lazni, dupli i slicno...na pitanje kad ce se zabrana ukinuti nisu dali odgovor :icon_mad: krelci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top