ne radi mi kazaljka

ne radi mi kazaljka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imal ko da popravlja kazajlke na autima nesto mi se pokvarila idem 300kmh ona se ne mice:icon_question:










sala mala nfs underground 2
 
Član
ma mozda je do sirene ili mu ne valja sapun za ruke...:D hahhaah:D ali ipak provjeri jestivo ulje ,da mu nije rok istekao :D hahahaaha:D
 
Član
i meni se pokvarila..... isto....
DSC00361.jpg
 
Član
ja imam problem nekad sa autom...
kazaljka od goriva neće da se podigne
i upali mi se neka lampica neznam šta da radim :lol:
 
Početnik
Trozic je napisao(la):
kazaljka od goriva neće da se podigne
i upali mi se neka lampica neznam šta da radim :lol:

hahahahaah, i meni to nekad bude... ja onda lupam po onome iza volana, ono gdje svijetli i imaju neki krugovi s brojevima, pa kucnem nekoliko puta da se to ugasi, ali nece svaki put... a imam i neke brojOve sto se okrecu, ja vozim a ono mi broji... probala sam da ga napravim da ne broji vise, ali nisam uspjela... da li mozda da iscupam neke zice?
 
Član
bilosto je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
kazaljka od goriva neće da se podigne
i upali mi se neka lampica neznam šta da radim :lol:

hahahahaah, i meni to nekad bude... ja onda lupam po onome iza volana, ono gdje svijetli i imaju neki krugovi s brojevima, pa kucnem nekoliko puta da se to ugasi, ali nece svaki put... a imam i neke brojOve sto se okrecu, ja vozim a ono mi broji... probala sam da ga napravim da ne broji vise, ali nisam uspjela... da li mozda da iscupam neke zice?

ahahahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahaha ma jok volan skini heheheheheheheeheh
 
Član
Ako kazaljka ne okrece, samo promijeni baterije. Tako sam ja imao sat, nisu kazaljke radile, zamijenim baterije i gle cuda!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top