ne jebaji se sa-mnom

ne jebaji se sa-mnom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo neki dan snimali sto se marisem :icon_confused::icon_eek::icon_confused::icon_rolleyes:

http://s418.photobucket.com/albums/pp267/fast_tuning20/?action=view&current=JOCKBEAT.flv











sala mala
 
Član
ma nije im vala nist uradio posebno... kakav sam ja klip gledo samo ne mogu sad naci. ide lik putem sa curom. i dvojica likova stoje na putu i ovaj jedan udari mu curu...
kad se hadzo zaleti, bukvalno ubi hljeb u njima i samo nastavi dalje normala. i onda ustadose ovi, lafo ko dobacuju oni nest... :D
 
Član
kak ih nije sramota... al dobro, motiv uvijek pomaže, ta je prednost valjda bila na njegovoj strani
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma nije im vala nist uradio posebno... kakav sam ja klip gledo samo ne mogu sad naci. ide lik putem sa curom. i dvojica likova stoje na putu i ovaj jedan udari mu curu...
kad se hadzo zaleti, bukvalno ubi hljeb u njima i samo nastavi dalje normala. i onda ustadose ovi, lafo ko dobacuju oni nest... :D

i ja sam to gledo,ludo skroz mislim da su rusi neki............
 
Član
nastavak prvog videa, tip je skater mike valley, nakon malo surfanja mogu zaključit da je neka debilčina lik..
http://www.youtube.com/watch?v=1oBF8i9_QiE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xo_e8DRQrN0&feature=related


ona 4 tipa iz prvog videa su za taj video saznali 3 godine nakon fajta, navodno su izlazili iz dućana i išli valjda u auto kad se tip počeo nabrijavat pred njima, vidi se u snimci da se jedan od četvorice čak smije jer je zabrijo da to neka zajebancija, a zapravo je bila samo odskočna daska za mikea da bude popularniji kao neki razbijač/fighter/mrcina/skater (jer je on rekao da su ta 4 tipa vrijeđala skatere)
 
Član
jaha je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma nije im vala nist uradio posebno... kakav sam ja klip gledo samo ne mogu sad naci. ide lik putem sa curom. i dvojica likova stoje na putu i ovaj jedan udari mu curu...
kad se hadzo zaleti, bukvalno ubi hljeb u njima i samo nastavi dalje normala. i onda ustadose ovi, lafo ko dobacuju oni nest... :D

i ja sam to gledo,ludo skroz mislim da su rusi neki............

haha ako je tuca ako je pijanka to su Rusi hehe gledo sam ija ludo pravo;)
 
Član
Ovo ulicna tuca cista...

Al sto gore neko spomenu onog lika sto je isprebijao 2-icu na nekom puteljku u parku jer mu ovaj slucajno curu zaljepio sakom...onaj je boksac neki, jer im 5-6 puta slaze serije i samo padaju an pod ko kante hehehe :D
 
Član
ma gledo sam i ja taj klip.... gdje lik dvojicu dere... radi samara curi.... al ovo je onako... vidi se da je degen neki.... al opet... svakom je zado po jednom... najmanje
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
ma nije im vala nist uradio posebno... kakav sam ja klip gledo samo ne mogu sad naci. ide lik putem sa curom. i dvojica likova stoje na putu i ovaj jedan udari mu curu...
kad se hadzo zaleti, bukvalno ubi hljeb u njima i samo nastavi dalje normala. i onda ustadose ovi, lafo ko dobacuju oni nest... :D

evo taj VIDEO o kojem pricas uzivajte :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top