naziv zvucnika?

naziv zvucnika?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev citavo jutro googlam,ne mogu naci naziv ovog woofera,pa ako neko slucajno zna naziv proizvodjaca,da napise ak mu nije tesko:D
18270619.jpg

64047333.jpg

na kutiji nista ne pise nigdje,kutija je fabricka...aksham je prodavao ovakav cini mi se:icon_rolleyes:
thx:icon_smile:
 
Legend
jedan momak je uzimao vivax kucno pojacalo , origigi zvucnike neke uz....i ovakva 2 , pa sad moguce da je vivax
pa odsarafi woofer ,vjerovatno na magnetu pise nesto
 
Član
kenwood nije sigurno...jednom sam vidio ovo u katalogu,bili izmedju 85 i 125KM novi,ma momak mi prodaje a nece da otvara kutiju...thx enese
 
Član
vidio sam i ja ovakav woofer u katalogu Tehnomag-a, tako da ako te bas interesuje pokusaj vidjeti da li se jos uvjek prodaju i ko je proizvodjac.
 
Član
thx adnane,nasao sam na tehnomag-ovoj stranici,iako pise da je Sony UEC-S810,a taj model ne postoji
sony ima samo xplod u slicnoj kutiji...
ma najvjerovatnije cu ga kupit
momak je malprije otvorio kutiju,nista ni na magnetu ne pise:icon_rolleyes:
 
Legend
zna li se bar deklarisana snaga ?
nista,probaj pa ako fino zvuci i ako je cijena fina.....
 
Član
ma ne zna se nista,moracu ga skopcat,da cujem kako zvuci i to je to...nigdje nista ne pise,a i u katalogu samo pise auto zvucnik:lol:
ne znam kako nema nigdje na njemu,al eto...sigurno neka divlja marka,sony-ja vidjelo nije:D
thx;)
 
imao sam negdje sliku i nesto je pisalo na wooferu, al nemogu da nadjem, uglavnom je neki shrotex, ne vrijedi to ni 50km..
 
Član
A isti je kao onaj sto Aksam prodaje kod njega je 10! mislim da je 50 KM
Imo sam ja negdje prospekte iz TechnoMaga kod njih su se prodavali 10,12, i 15 incni, i nisu bili nes'skupi....

Spoi pa vidi trebalo bi da onak' solidno da svira ako nije ostecen....
 
Član
CAGE je napisao(la):
Skini Woofer iz kutije na njemu pise sve!

ja mislim da je to Kenwood :)

dobar si ti nama mislilac, samo sto je gore vec dokazano da kenwood nije ;) citaj malo prije nego uopste pocnes ista mislit, izgledaces manje ofirno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top