Navijač nožem napao nogometaša i Pucnjava na terenu

Navijač nožem napao nogometaša i Pucnjava na terenu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FAsIf8KGWng&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/FAsIf8KGWng&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Tijekom utakmice Copa Sudamericana između bolivijskog Bloominga i urugvajskog River Platea, pomahnitali navijač bolivijskog kluba utrčao je na igralište i nožem ubo igrača River Platea Henryja Gimeneza. Utakmica je prekinuta, a nakon toga je počela prva "paljba" s tribina prema igračima gostujuće momčadi.
 
BHT Ovisnik
glupost,nogomet ni ne volim,pogotovo naš nogomet ovdje,koje su mi to gluposti kad se pobiju zbog nacionalne osnove,ta svi smo ljudi jbt zato ni ne volim nogomet nit idem na utakmice radi kretena nije vazni čijih,sve ih treba pozatvarat pa nek se igra
 
Legend
0g1 je napisao(la):
svasta,pa ovo nema ni kod nas

ima ima.. i kod nas nazalost..
sarajevo protiv veleza neku noc, na pocetku tekme svi zajedno pjevaju himnu, sve extra
da bi poslije toga, kada sarajevo nije uspjelo dobit veleza, prvo pretucen igrac veleza na putu do svlacionice (ne znam tacno koji) pa kasnije i navijaci medjusobno..

zalosno je da se ovo desava na sportskim terenima, al hajd :(
 
Član
Melek je napisao(la):
nema ba smak svjeta nama ide

Po islamu svi uslovi za Smak svijeta su ispunjeni sem jednog,tj. da se pojavi Dedždžal i imam Mehdi,kad se oni porokaju,sunce izlazi sa zapada,zatvaraju se vrata pokajanja a otvaraju dzehenemska. I bice veseeeloooo :derneklimo:


:icon_exclaim:
 
Član
cista cudno za taj dio svijeta i fudbala

primjer jedan iz argentine;
navijaci jednog kluba sacekali autobuse sa protivnickim navijacima na naplatnim kucicama za cestarinu prije ulaza u grad i poceli pucat iz kalasnjikova po njima!!!!

to je bilo cak i na discovery chanel ako je ko uspio upratit emisiju o navijacima iz cijelog svijeta :D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
glupost,nogomet ni ne volim,pogotovo naš nogomet ovdje,koje su mi to gluposti kad se pobiju zbog nacionalne osnove,ta svi smo ljudi jbt zato ni ne volim nogomet nit idem na utakmice radi kretena nije vazni čijih,sve ih treba pozatvarat pa nek se igra

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top