Navigacija, preporuka

Navigacija, preporuka

Evo ovako, jos od prosle godine u ovo doba planiram uzet navigaciju za auto i svaki put se nesto drugo preprijeci.
Posto u Toyotu imam savrseno mjesto u tabli za nju i posto sa ovim autom planiram znatno vise putovat, nema vise mjesta cekanju.

Za ovu sam najvise zagrijan, jer zvuci kao best buy i sudeci po radnji i po oglasu, djeluje kao da se jako fino prodaje, sto znaci da mora da valja.

Radi se o ovoj navi:

http://navigacije.pik.ba/artikal/21...-funkcija-8gb-2-godine-garancije-cpu-800-mhz/

2god garancije, redovno osvjezavanje mapa, navodno jako detaljne mape ex juge, kao i ostalih zemalja. Sto nekih mogucnosti, kao i bezicno spajanje sa kamerom pozadi.

Ako ovo ne valja, dajte neke druge preporuke.
 
Član
burazeru ja imam ovakvu navigaciju, doduse malo i stariju od ove i vjeruj da je extra. Jedne prilike sam isao u beograd, tacnije u Kupinovo, imao sam samo postanski broj mjesta u koje idem, ukucam u zavidovicima taj postanski broj, jer je mjesto manje i tesko je naci, samo sam tako mogao, i gle cuda, tacno na adresu me dovelo. Nisam je koristio dugo, ali imao sam tad zadnje mape, na autoputu prati sva ogranicenja uz zvukovno upozoravanje ukoliko se vozi brze, jako pregledna i jako jako dobra stvar, Ovih 205km definitivno ne bi bilo bacanje
 
Član
Ja imam XDrive navigaciju i prezadovoljan sam. Isto je tacna i upozorava ako predjes ogranicenje. Ima dosta postavki u vezi rute (da izbjegavas naplatne kucice, makadame, trajekte, autoputeve). Ima bluetooth, i anti radar.
 
Član
prodat cu ti ja svoju al tek tamo iza nove godine :D
7" android, 1.2 Ghz cpu, 512 mb ram, 8 gb interne memorije + sd kartica od 4 gb, dupla kamera, jedna za skypa druga za dialy vorksa :D
garancija jos 11 mjeseci
 
Top