naslonjac za ruku polo 9n(pomoc)

naslonjac za ruku polo 9n(pomoc)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav.Ima li neko da zna gdje mogu kupiti orgianalni naslonjac za ruku za polo 9n...,a ako ne orginalni da pitam valjaju li oni univerzalni..Hvala[/align]
 
Član
asa 770 900
ac quatro 721 470 nazoves i pitas za orginal
a za ove koji nisu orginal parkiras auto pred radnju i ljubazno zamolis prodavca da uneses model koji ti se svidja u auto i vidis da li ti odgovara na licu mjesta
 
Član
niksa je napisao(la):
asa 770 900
ac quatro 721 470 nazoves i pitas za orginal
a za ove koji nisu orginal parkiras auto pred radnju i ljubazno zamolis prodavca da uneses model koji ti se svidja u auto i vidis da li ti odgovara na licu mjesta


jeste jarane asa ali u asi je preskupo...zasto da dajem takve pare ako neko mozda ovdje ima jeftinije..najlakse je asu zvati..
 
Član
pa pogledaj po otpadima mozda ima gdje ..
a nisu ni oni univerzalni losi .. imam ja taj univerzalni nije ni pricvrscen :D al dobar :cool:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
na ebay imas za 9n3 polo i za golf 4 i ostala auta,skupo jeste ali original je original

a kako kupujem na ebayu jel kao i preko svakog online shopa ili...

kavaz je napisao(la):
pa pogledaj po otpadima mozda ima gdje ..
a nisu ni oni univerzalni losi .. imam ja taj univerzalni nije ni pricvrscen :D al dobar :cool:

gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..
 
Član
bakee je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
na ebay imas za 9n3 polo i za golf 4 i ostala auta,skupo jeste ali original je original

a kako kupujem na ebayu jel kao i preko svakog online shopa ili...

kavaz je napisao(la):
pa pogledaj po otpadima mozda ima gdje ..
a nisu ni oni univerzalni losi .. imam ja taj univerzalni nije ni pricvrscen :D al dobar :cool:

gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..


pa zdrav ti meni i ziv bio od aerodromske ceste prema rajlovcu sasomange imas bar 5 radnji ako neces orginal nedeljom autopijaca nema samo babe i mame kupiti lagano setnja i no sikiriki
pozzz;)
 
Član
niksa je napisao(la):
bakee je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
na ebay imas za 9n3 polo i za golf 4 i ostala auta,skupo jeste ali original je original

a kako kupujem na ebayu jel kao i preko svakog online shopa ili...

kavaz je napisao(la):
pa pogledaj po otpadima mozda ima gdje ..
a nisu ni oni univerzalni losi .. imam ja taj univerzalni nije ni pricvrscen :D al dobar :cool:

gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..


pa zdrav ti meni i ziv bio od aerodromske ceste prema rajlovcu sasomange imas bar 5 radnji ako neces orginal nedeljom autopijaca nema samo babe i mame kupiti lagano setnja i no sikiriki
pozzz;)



i to sto kazes...ima kod kineza svasta..:)..haha..pozz
 
Član
bakee je napisao(la):
gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..
kupio u prodavnici auto dijelova u Tz:D 30-ak KM .. nista preveliko , prava mjera , crn .. bas sto kazes uklapa se u enterijer :D
 
Član
kavaz je napisao(la):
bakee je napisao(la):
gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..
kupio u prodavnici auto dijelova u Tz:D 30-ak KM .. nista preveliko , prava mjera , crn .. bas sto kazes uklapa se u enterijer :D

e takvo nesto meni treba..evo izgleda da sam nasao orginal za nekih 120 KM..samo moram provjeriti dali moze na moje auto..hvala u svakom slucaju...
 
Član
bakee je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
bakee je napisao(la):
gdje si kupio taj univerzalni..mislim uzeo bih neku kalasiku ne bih nista sto odudara od ostalog interijera..
kupio u prodavnici auto dijelova u Tz:D 30-ak KM .. nista preveliko , prava mjera , crn .. bas sto kazes uklapa se u enterijer :D

e takvo nesto meni treba..evo izgleda da sam nasao orginal za nekih 120 KM..samo moram provjeriti dali moze na moje auto..hvala u svakom slucaju...
nema na cemu .. ako treba i sliku cu ti postavit pa da vidis kako to izgleda ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top