Nasljednik Honde S2000 ipak stiže na tržište?

Nasljednik Honde S2000 ipak stiže na tržište?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Budućnost hondinog sportskog programa je prema ranijim izvještajima bila poprilično upitna, no japanski izvori sada javljaju kako nije sve tako crno pa će i S2000 dobiti svog nasljednika

02.jpg

Ranije se mislilo kako je Honda u potpunosti odustala od nasljednika modela S200 te kako će se na tržištu pojaviti samo manji CR-Z. Točnije, produkcijska izvedba spomenutog hibridnog koncepta s pogonom na prednje kotače. No, prema navodima japanskog Best Cara na tržište će ipak stići veći i snažniji sportski model.

Riječ je dakle o nasljedniku modela S2000 čija će desetogodišnja proizvodnja prestati krajem ove godine. Navodno će se raditi o 2+2 coupeu koji bi trebqao imati hondin SH-AWD (Super Handling All-Wheel Drive system) pogon na sva četiri kotača.

Nadalje ovaj bi model trebao dobiti i hibridni pogonski sklop, koji će se pridružiti konvencionalnoj motorizaciji o kojoj pak za sada nema dovoljno informacija.
 
Nazalost prestaje s2000 sa proizvodnjom,al dobro je i trajao jer ipak je s2000 koliko se sjecam izasao samo da obiljezi 50 godina postojanja Honde.

Po ovim skicama,sha ja znam ne izgleda lose,samo kakav je to nasljednik,ono bio roadster ovo 2+2 coupe.Hm!

Ma samo nek se nesto (sportsko) radi u Hondi,bili su me pravo zabrinuli;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nazalost prestaje s2000 sa proizvodnjom,al dobro je i trajao jer ipak je s2000 koliko se sjecam izasao samo da obiljezi 50 godina postojanja Honde.

Po ovim skicama,sha ja znam ne izgleda lose,samo kakav je to nasljednik,ono bio roadster ovo 2+2 coupe.Hm!

Ma samo nek se nesto (sportsko) radi u Hondi,bili su me pravo zabrinuli;)

da,dugo je i trajala,10 godina i jedan facelift i ima bas ona sportski stimung,jednostavan al atraktivan i unutra i spolja:D;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top