naprijed 195/50 nazad 205/50

naprijed 195/50 nazad 205/50

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobijam od momka jeftino skoro nove ljetne gume s jako jako dobrom sarom ali 2 su 195/50 i 2 205/50.. pa me interesuje jel mi to dobro da stavim naprijed 195 a nazad 205.. ima i jednu malo losu 195/50 nju ce mi dati djaba da imam..znaci 5 guma dobijam i zao mi propustiti.. sta velite:icon_question::icon_question: hv unaprijed;)
 
Član
Nije ti neka velika razlika izmedju te dvije dimenzije, tako da, ako je cijena dobra, nemoj to propustiti
 
Član
malte ne djaba ih dobijam..kad pogledam inace cijene guma rasplakao bi se..a tamam imam toliko para sve sam spickao.. covjeku se zuri a bgm i meni da stavim vise felge na auto..necu veceras zaspati:icon_smile: samo da mi odgovori vise oceli mi doci na pola puta poslao mi je hiljadu slika i extra su i nisu stare 06god a stanje perfektno:icon_biggrin: kad gledas ovako 06god nije nesto novo ali je ipak i bitno stanje:cool:
 
Član
pa sta je sad problem,manje vise svako chunirano auto ima il sire gume il distancere nazad da bolje izgleda...nije velika razlika,a na autu ce se itekako primjetit
 
kod mene su na golfu dvici bile tako vozio sam bez problema a sada se vučem na 215 40 16 skontaj kolko je to pa nemam problema naravo uzimaj šteta je propustit
 
Član
Samo ti to uzmi u mene su gume 2001 god, jeb.... covo me zajebo kad sam kupovo nisam gledo-al nemam nikakvih prob.,a to ti nije velika razlika a ljepse je uvjek kad su zadnje sire..........
 
Član
Ta razlika je smijesna kod mene je naprijed 205, a nazad 215 nikakve razlike , prije bilo naprijed 195, a nazad 215, ako su dobre samo uzmi, ne gledaj samo dubinu sare vec i godinu proizvodnje , guma starija od dvije godine gubi elasticnost i postaje klizava kao protekt.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top