naljepsa skoda :-)

naljepsa skoda :-)

Član
ovo je za mene naljepsa skoda ikad napravljena.......u pitanju je skoda 110 R coupe....:icon_smile:
moje cale je dobio takvu novu na poklon od roditelja dok je *momkovao*:D
ali ju je brzo prodao (citaj-lijepo zaradio)...
zasto je meni nije ostavio....bila je ovakva ali samo sa crnim krovom....:icon_cry:

20071224skodas11015.jpg


a ovo jedna od mnogobrojnih prepravki:icon_smile:

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/5O_e4Ii-NrE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
;););)


nekad je bilo moguce sve....a sada je nemoguce da ja dodjem u situaciju u kojoj je moj cale bio-da dobijem novu skodu..npr fabija VRS sa full opremom:icon_cry:
 
kod mene u komsiluku ima stariji covijek ovakvu skodu, ne voza je uopste samo je licka i dotjeraje u garazi top tvorničko stanje :icon_biggrin:

identicne boje :icon_biggrin:
 
Jako zanimljiv auto. ;)
Teško da Škoda sada može napraviti nešto orginalno kao što je bila ova svojevremeno.
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
kod mene u komsiluku ima stariji covijek ovakvu skodu, ne voza je uopste samo je licka i dotjeraje u garazi top tvorničko stanje :icon_biggrin:

identicne boje :icon_biggrin:

adresa, ime i prezime....godina rodjenja...daj podatke:D
:lol::lol::lol:
 
pukim48 je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
kod mene u komsiluku ima stariji covijek ovakvu skodu, ne voza je uopste samo je licka i dotjeraje u garazi top tvorničko stanje :icon_biggrin:

identicne boje :icon_biggrin:

adresa, ime i prezime....godina rodjenja...daj podatke:D
:lol::lol::lol:

ja mislim da kad bih ga pitao da mi proda ubio bi me da bude miran da je ne bih ukrao :D
 
Član
joj znam i ja tu skodu za koju amir govori,fkt je prespremna,mislim da joj je on prva ruka,auto bukvalno nov,jedini na nasim prostorima u onom stanju,ja vise nikad nisam ni vidio slican auto
 
Top