Nakon samo 1h u photo.

Nakon samo 1h u photo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo se smjeskajte ovo mi je prvi put da ovako nesto radim.Pa pogledaj te i recite greske.

Prije:
2z9ia1d.jpg


Poslije:
nl1krb.jpg


Nadam se da nije lose.Pa pogledaj te i recite mi greske da bude bolje prvi put.
 
nije lose ako si pocetnik al eto ima puno greski i nije realno

i zapamti kosto su i meni govorili rad se ne radi 1 h neko 245 dana i imat ces nesto i lagano to sjeci
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
nije lose ako si pocetnik al eto ima puno greski i nije realno

i zapamti kosto su i meni govorili rad se ne radi 1 h neko 245 dana i imat ces nesto i lagano to sjeci

Pa instaliro sam photoshop prije nekih 1h i nasao sliku djelove na netu i poceo stavljat velike probleme sam imao sa rezanjem ali eto malo pomalo sutra cu se trudit neki branik stavit na neko auto pa jedan dan usisnike i nakon nekog vremena citav car xD
 
Član
rad nije realan ali ono što sam primjetio je da si fino iskružio hladnjak i gljivu
i dobro si namjestio,za početak dobro samo nastavi vježbati i biće super ;)
 
Član
Ja ne kontam jel vi to ozbiljno njemu odg. jer mi se cini ono ko zajebancija neka onaj hladjak i filter ondje ... :icon_rolleyes:
 
Član
Ma prijatelju ti si mene nasmijo pa bilo kako bilo , kad budes radio pola sata stavi u humor pa da komentarisemo :lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
drug nemamo ti sta govorit sta trebas popravit ne popravit samo vjezbaj :D

Citavo auto ti je ispalo ovako

Google.ba

Intercooler spremio sliku izrezo stavio

Sport filter naso izrezo stavio dodo onu cijev sivu sto ide na filter sa intercoolera xD i to je to za pocetak sutra cu pokusat neki branik navalit na golfa xD
 

IGY

Član
stavi malo manji IC :cool:

P.S. prpravio sam ti malo post sad se vide odmah slike ne linkovi ;)
 
za rezanje koristi "polygonal lasso tool" tako ja rezem ovako malo ravnije djelove a za felge koristim "elliptical marquee tool"
 
paaa malo je nerealno.

evo kako se radi IC

(inace mojih ruku djela :D )
(Ni jedan nije zavrsen,zato ih nikad nisam predstavio)
1.ovako




2.ili pak ovako





hehe:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top