Nakon 668 postova!

Nakon 668 postova!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto ja nakon 668 postova i vremena na forumu provedenog od početka rada foruma trebam se predstaviti da bih napisala post!Divno!
Dakle, idemo iz početka :icon_biggrin: Maja, 23 god, Sarajevo i auto Mitsubishi Eclipse GST!Ne znam samo kome pišem kad svi "redovni članovi" znaju al eto :icon_rolleyes:
Welcome ja nakon godine provedene na forumu :lol:
 
Član
cccccc, sram vas bilo moderatori i amini. spolna diskriminacija. da je neko musko ovako, odma bi nakon prvog posta bilo, PREDSTAVI SE...
stidite se svojih pozicija i fotelja heheheh :lol:

a dobro nam dosla majo i ostani aktivna hehehehhehehe :lol:

EDIT:

4g63t je napisao(la):
šta za reći PLAVUŠA!:lol::lol:

ovo je bilo nisko heheh :D
 
emir_89 je napisao(la):
cccccc, sram vas bilo moderatori i amini. spolna diskriminacija. da je neko musko ovako, odma bi nakon prvog posta bilo, PREDSTAVI SE...
stidite se svojih pozicija i fotelja heheheh :lol:

a dobro nam dosla majo i ostani aktivna hehehehhehehe :lol:

Tad nas je bilo premalo da bi se pisalo ovo predstavi se, nego se pisalo samo predstavi auto i tako je i urađeno, Audi odmah se smjestio u garažu a ja u nove članove nikako :D
Ma gdje ću ja biti aktivna samo sam 668 postova do sad napisala :D
 
Član
pa kud ste navalili, ja dok dodadoH ovaj edit, 3 komentara... pa dokle cemo ovako hehe ZIVIO SPAM :spam:

et, opet moram editovat, 671 ;)
 
De ključajte ovo, smiješno nakon toliko vremena da se predstavljam, stomak će me zaboliti od smijeha :lol: Eto nek se samo računa da sma i to obavila :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top