Nakon 15 godina stigla nova generacija Sharana

Nakon 15 godina stigla nova generacija Sharana

BHT Ovisnik
sharan21_287672S1.jpg


Novi Sharan dostupan je u izvedbi sa pet, šest i sedam sjedala, a za razliku od prethodnika u kojemu su se sjedala izbacivala van .

Bez obzira na činjenicu da je u međuvremenu predstavljena i redizajnirana izvedba Sharana, tek se za novu generaciju može reći da predstavlja golem iskorak u svakom pogledu.

Poznate VW linije

Vanjski dizajn, koji nudi prepoznatljive VW linije, bez ikakve je dvojbe pravo osvježenje među velikim obiteljskim jednovolumenima. U atraktivan dojam vanjskog dijela odlično su upakirana i bočna klizna vrata koja olakšavaju ulazak putnicima na stražnja sjedala. Novi Sharan dostupan je u izvedbi sa pet, šest i sedam sjedala, a za razliku od prethodnika u kojemu su se sjedala izbacivala van, sustav EasyFold omogućava jednostavno preklapanje.

Kao i kod svih većih monovolumena, glavne karakteristike skrivene su u unutrašnjosti gdje je svaki element napravljen u svrhu što lakše upotrebljivosti. Prostora ima doista dovoljno bez obzira na koju se varijantu odlučite, a obujam prtljažnika varira od 711 do čak 2430 litara kada su sjedala spuštena.

Tehnološke inovacije

O sigurnosti putnika brine se devet zračnih jastuka i mnogo drugih tehnoloških inovacija, a od zanimljivijih noviteta ističemo asistenciju pri parkiranju, što znači da se Sharan pomoću senzora i kompjutora sam parkira. Dolazak nove generacije Sharana predviđen je za kraj rujna, a cijene još uvijek nisu formirane.

sharan41_287682S1.jpg

sharan11_287671S1.jpg

sharan31_287673S1.jpg

sharan51_287681S1.jpg

sharan62_287680S1.jpg
 
Član
Dobar pravo ovaj novi Sharan,i bilo je vrijeme da izleti novi model.....:icon_smile:
 
Član
Dobar,dobar :cool: Trebo bi bit uspjesan ovo model :icon_smile:

Spustit i zatamnit i onda pravi djecu:D

Cek jel ono do 8 osoba moze u ovo :icon_question::D

Znaci moze 6ero djece ja i zena il bolje cetvero djece ja i tri zene :D:D:lol:
 
Top