Najveci Diesel motor na svijetu

Najveci Diesel motor na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest trosi on toliko i sve je to ok ali cijena prevoza jednog kontejnera iz kine do hrvatske kosta cca 28000$, a brod neide dok ne natovari bar 150 - 200 000 kontejnera...


samo me zanima koliki njemu akumulator treba da upali i koje debljine su kablovi i instalacija... kako li je zimi kad nece da upali ooooo... kolika li mu je bosch pumpa i sajla od gasa :icon_eek::icon_eek:
:cool::cool::cool:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
jest trosi on toliko i sve je to ok ali cijena prevoza jednog kontejnera iz kine do hrvatske kosta cca 28000$, a brod neide dok ne natovari bar 150 - 200 000 kontejnera...


samo me zanima koliki njemu akumulator treba da upali i koje debljine su kablovi i instalacija... kako li je zimi kad nece da upali ooooo... kolika li mu je bosch pumpa i sajla od gasa :icon_eek::icon_eek:
:cool::cool::cool:

moraju prvo dobru vatru nalozit, sumnjam da to cudo ima grijace, i ako ima direktno je vezan na neku od elektrana ili dalekovod... :lol::lol:
 
odes majstoru da ti zamjeni ulje i pitas ga daj mi 15W 40 28 hilj litara i on odvrne onaj sarafcic 17 kljucom i cekas sedmicu da iscuri i jos sedmicu da nalijes :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top