Najskuplji na svijetu

Najskuplji na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
250gto_gl2.jpg


Anonimni britanski kolekcionar postao je vlasnik najskupljeg automobila na svijetu. Za prekrasni Ferrari 250 GT kupac je izdvojio nevjerojatnih 20 milijuna eura...

Novi rekorder s trona je skinuo još jednog Ferrarija, model 250 GT SWB California Spider iz 1961. godine, za kojeg je sredinom godine britanski radio voditelj Chris Evans izdvojio 7.040.000 eura.

Prekrasni oldtimer jedan je od samo 39 izrađenih u periodu od 1962. do 1964. godine. Pokreće ga V12 motor obujma 3 litre, čijih 302 KS automobil potjeraju do maksimalnih 283 km/h.
 
nema tog enza koji moze zamijeniti 250 GTO.

njegova vrijednost nije 20 milja nego je neprocjenjiv iz razloga sto se vise ne proizvodi,a k tome jos i jako ogranicena serija (39),a da ne govorim kako se smatra remek djelom,u svakom pogledu.

nije da serem,ni ja ga nikad ne bi uzeo (za tolike pare),ali...;)
 
Član
Jos sam mu govorio kad ga bude uzimao da i meni uspet uzme jednu RX-8, ali nije htio... joj sto mrzim rodjake iz dijaspore...ccc
 
Član
Uh kako je dobar :)

Pa taj koji kupi auto za 20 miliona eura, sigurno ima i enza i mclarena i pun ***** jos drugih auta, kao i pun ***** para, tako da mu ovo sigurno nista ne znaci, a uglavnom nemoze nikad izgubit pare na ovom :)
 
Član
ne bi ukrali, nego bi odma nasi izvadili fabricki i stavili neki sareni Alpine, sto cita MP3...:D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ne bi ukrali, nego bi odma nasi izvadili fabricki i stavili neki sareni Alpine, sto cita MP3...:D

;)

Nemoj zaboraviti na niklovaTE m3 retrovizore i hromiraTE lajsne oko stopki

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top