Najludji topic !

Najludji topic !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ja sam se ismijo do bola ...
Preporucujem citanje otpozada ... prvih 10ak stranica su dosadne ... ali onda nastaje ludilo ....
Kutak za Fanove Rizze Ruze
Topic u principu dobro govori o nasoj muzickoj sceni raznim izonijima, fisticima, donovima i slicno ... ali je ludilo ...
Ne preporucujem konzumiranje hrane i pica tokom citanja jer ce zavrsit na tastaturi


http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=25965&start=1500&st=0&sk=t&sd=a&hilit=rizze


Izvadjam:

Rizzo Ruza priznaje Abhaziju!

Iz izvora bliskih Rizzi Ruzi saznajemo da ova zvijezda bh estradnog neba namjerava priznati gruzijsku odmetnutu pokrajinu Abhaziju.Zvanicni potvrdu Rizze jos nismo dobili,ali na jucerasnjoj konferenciji za stampu je Rizzo Ruza rekao: nakon nezavisnosti Kosova je svakako sve otislo u ***** pa kad je bal nek' je maskenbal.
Nakon ove vijesti koja je uzdrmala medunarodne odnose,gruzijski predjednik Michail Sakaašvili preko svog havera Nine Prsesa pokusava uticati na Rizzinu odluku.
Svakog trenutka pristizu nove reakcije na spekulacije o Rizzinom priznanju Abhazije,a ovdje prenosimo samo najzanimljivije.
Americki predsjednicki kandidat MacCain: Rizzo nemoj se zajebavat !
Vojislav Kostunica: Rizzo Srbine !
Milroad Dodik: Rizzo je bolji dio federacije.
Don Almir: Ako Rizzo prizna i ja cu priznati.
Zinedine Zidane: Rizzo me inspirise da se vratim fudbalu .

izvor rizzo.press
 
Početnik
ma taj neki UBL pokreno temu fakat ozbiljan ... oni sad pucaju na to da je to ustvari Rizzo licno jer pricha u superlativu o Rizzi ... al ga handre momacki momacki aferim ...
 
Početnik
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:Cuvajte se misterije broja 19 :lol:
 
jaooo hehe, ja sam ovo redovno citao :)
a najjace mi je kad neki likovi ulete, i pocnu ih ismijavati zato sto oni slusaju i gotive rizzu.. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top