Najkraci put!!!!

Najkraci put!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da najbrze dodjem od Doboja do Pala?Mislim kako da se provucem kroz Sarajevo(Zenicu) da izgubim najmanje vremena(izbjegnem guzve)!Trebam u subotu gore pa ako neko ima kakvo iskustvo da podijeli samnom dobro ce mi doci!Hvala svima unapred!
 
Pa iz Sarajeva ces do Zenice autocestom (imas mali dio puta koji je los - Kakanj, ali nista strasno), i neces ulaziti u Zenicu uopste, proci ces pored Zenice (centar)..Dalje ides na Zepce, Doboj..
 
Član
A nemas se sta provlacit, u Zenicu uopste neces uci, proci ces pored nje, samo prati putokaze.
u Sarajevu nesto slicno, dodjes na stupsku petlju, odnosno kad predjes nadvoznjak sidjes desno na petlji i ides samo pravo glavnom cestom i prodjes i sarajevo

uostalom pogledaj malo na google maps i skontaj kako otprilike izgleda
http://maps.google.com/
 
Član
Prnjavor- Stanari -Doboj -Maglaj- Zepce- Zenica - Kakanj- Visoko- Vogosca- Sarajevo(prije skenderije i prije mosta skreces lijevo) -Pale ,
prvi semafor Doboj - drugi Vogosca ,
sve ti je magistralni i autoput, kroz grad prolazis samo u Sarajevu i to nije strasno, to je put sto ja koristim

Kamere su ti mjesta : Šije - Maglaj- Zepce - Zenica - autoput (posle Visokog kako se sjecam )
 
Član
Pita frajer od Doboja do Pala a ne obrnuto:icon_biggrin:

Fino...samo picis magistralom,dok ne dodjes pred SA.Onda mozes produziti preko Rajlovca i pored aerodroma put prema Foci ,pa skrenuti lijevi cim prodjes aerodrom i picis novim putem do Pala,ili da ides kroz Vogoscu,udjes u Sa do Skenderije,i onda obalom lijevo do vijecnice i onda odvajanje desno za Pale i gore si za pola sata...
 
Član
Lašva - Kakanj naoružaj se strpljenjem...kameru imaš pred Zenicom par kilometara (60kmh ograničenje), poslije Zenice manje-više se drži ograničenja i to je to...

Najveća gužva ti može biti kroz Sarajevo...a pošto je subota bit će...
 
Član
Definitivno u Sarajevu u Rajlovcu najveća gužva, sem ako bi prošao tu baš rano, u 7-8. Valjda znaš, kameru imaš i na autoputu, 110 ograničenje, negdje pred kraj iz pravca kojeg ti dolaziš, jedino 110 ograničenje. Muriju imaš skoro uvijek na početku autoputa čim siđeš sa magistrale ali ne trebaš paziti puno na njih sada, nego tek u povratku jer hvataju na ograničenje od 40 na sat.
 
Član
najlakse ti je picis magistralom, poslije zenice na auto put i kad dodjes u Sarajevo, najlakse ti je naci vijecnicu... uglavnom ti kod vjecnice produzis tokom miljacke(uzvodno) i onda dalje ne mozes fulati...
 
Hvala na odgovorima!Vec sam google maps i earth dobro prelistao!Cisto reko da pitam za savjet neki kud je bolje!Znaci kamera ima i Sarajevo guzva!I jsam kontao dam i je kroz Vogoscu najbolje,kad sam gledao!Ma ice to.....:icon_smile:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:

PS. Kako najlakše od Laktaša do Banjaluke, pravo sam sjeban, ne znam kako?:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top