Najgluplji najbolji spot svih vremena :D

Najgluplji najbolji spot svih vremena :D

Član
Neki glupan pjeva o Wallmartu, i cijelu...khmmm..."pjesmu" nabraja sta ima na stalazama Wallmarta... ali zbog ove dvije crnacke socne guze ovo mi je ponajbolji spot koji sam odavno gledao nakon teskog radnog dana :lol::lol::lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O1tufujnbzU[/video]
 
Početnik
koje trebe bogte :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: al guzaaaaaa mnjam mnjam :icon_biggrin:
 
Član
pjesma :icon_question: :lol::lol:
a crnkinje su :cool: ko da ih je zbog toga Bog stvorio
 
Član
Ti se zezas ili si stvarno slusao rijeic pjesme ? :D ...a znam da si i gledao guze...e sad znamo da musko moze raditi samo JEDNU stvar istodobno, a evo ti mozes DVIJE...hmmmmm :D:D:D
 
Član
Samo me jedna stvar zanima. Kako si došao do ovog spota? Kucao si big black asses ili uglly black bitches? :D
 
Član
ne zna se od čega čovjek više budali, jel od guza ili ovog stalnog ponavljanja... glava me zaboli :D
 
Član
vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale vale
Cjela pjesma!!!!
A guzovi!!!!!ooo
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Samo me jedna stvar zanima. Kako si došao do ovog spota? Kucao si big black asses ili uglly black bitches? :D

When I was 5 years old, I googled MILK SHAKEEEEE, now at 24, I google BOOOOOTTTTYYY SHAKKKKEEEEE...probably at 75 I will google STOP-HAND SHAAAKKKEEE, but fuck it :lol:
 
Top