Najbolja Kineska trgovina oprmeljena sa svim i svacim ;)

Najbolja Kineska trgovina oprmeljena sa svim i svacim ;)

Sve sto pozelite od elekronike tipa telefoni rezervni dijelovi sve na jednom mjestu veoma jeftina i pouzdana trgovina
provjerite logajte se istrazite sta vas zanima ako se registrujete tada ce te vidjeti prave cijene za registrovane kupce ;)

posjeta na stranicu kliknite na sliku :D



EDIT - .nOKe :
Ova stranica je totalni fail nakon mog istrazivanja cisti prevaranti i zamolio bih moderatore da ovu temu obrisu pozz
 
Poslednja izmena od urednika:
Putovanja.ba
Administrator
Jel dođe roba? :) Narucio na dx.com Nikad nije došlo, navodno opet poslali ali ništa. (daljinski je bio u pitanju)
 
Jel dođe roba? :) Narucio na dx.com Nikad nije došlo, navodno opet poslali ali ništa. (daljinski je bio u pitanju)
sve druze dolazi dobijes tracking broj i pratis ako ne dodje u roku povrat novca zagarantovan ;) meni kasni jedna posiljka i odmah novci nazad al bila je narudzba manje vrijednosti oko 25$ pa za nju nisam dobio tracking broj mada na sve daju i na jeftine artikle samo tada placas tracking broj a za narudzbe preko 50$ dobijas traker dzabe ;)
 
Član
Sve sto pozelite od elekronike tipa telefoni rezervni dijelovi sve na jednom mjestu veoma jeftina i pouzdana trgovina
provjerite logajte se istrazite sta vas zanima ako se registrujete tada ce te vidjeti prave cijene za registrovane kupce ;)

posjeta na stranicu kliknite na sliku :D

de ti malo skupljaj kredite :)
 
Član
Čuj što, pa da se registrujemo preko njega i da on ima neku korist. Hinjska posla. Ko fino zamoli i kaže o čemu se radi, ja se i registrujem, ovako nikada.

Moja poreporuka je za sljedeće dvije stranice.
http://www.ibuygou.com/
http://tinydeal.com/

Imaju svašta, a ono što je mene najviše interesovalo imaju original robu marke XiaoMi, pošto i njih ima dosta dupljaka u zadnje vrijeme.
 
Ljudi da zelim nesto preko vas da imam korist Bože sačuvaj
Ova stranica je totalni fail nakon mog istrazivanja cisti prevaranti i zamolio bih moderatore da ovu temu obrisu pozz
 
Putovanja.ba
Administrator
Ostavit cemo. Bolje da se zna da su fula nego da nemamo nikakve informacije :)
 
Top