Nafta umjesto ulja :D

Nafta umjesto ulja :D

Član
Odem do majstora da mi vidi sto se auto gasi, i tako cekajuci da dodje dolazi jos jedna musterija i u pricu s njim kako je imao dvicu i isprica mi jednu situaciju.Otisao u Tuzlu na nekakvu proslavu i kad se sve to zavrsilo, oko 4 sata izjutra na parking kad ima sta vidjeti.Neko mu odvrnuo saraf s kartera i ispustio svo ulje.I sta ce sad covjek daleko pumpa da ide kupiti ulja naidje traktorista i njemu tako to i to.Kad mu traktorista naspi 3 litra nafte i vozi kuci tj u Sarajevo. I tako naspe on nafte i dodje u Sarajevo, jedino sto mu je sipka od ulja izbila.I on to majstoru isprica i kaze da on prije mjenjanja ulja naspe nafte i osavi da odradi 10 minuta da sapere sve iz motora i onda sipa ulje. Jel ko ovo probao :icon_question:
 
Član
HAHAhah jes. Bilo spalo nako crijevo, samo sto upalim auto se ugasi.Jao muke kad se treba okrenuti :lol::lol:
 
Član
sad da li 10 minuta ali znam da se naspe i upali ili ti ga zavergla da promijesa da sapere motor, u dvicu kamenja sitnog da naspes radila bi :)
 
Član
dino_ze2 je napisao(la):
ja sam isto ovo cuo za naftu ali nikad nisam probavo,niti bi na jednu ruku smio to da uradim;)
pa dobro kod novijih auta definitivno ne, ima tecnost da se kupi konzervica velicine red bulla koja se sipa 10 min prije ispustanja ulja...i ima miris nafte-petroleja...
 
Top