Nadrogiran skočio s krova i napravio salto unazad!

Nadrogiran skočio s krova i napravio salto unazad!

Član
Na internetu se pojavio šokantan snimak muškarca, očito nadrogiranog ili pijanog, koji se popeo na krov kuće i skočio sa njega.

Ovaj video je snimljen negdje u Sjedinjenim Državama, a u njemu se čuje muški glas, koji saopštava da je muškarac odlučio napraviti salto unazad sa visine od oko 15 metara i dočekati se na noge, pri tome se moleći da sve prođe bez posljedica.

Tako je i bilo - akrobata je napravio salto i, iako je pao na bok umjesto da se dočeka na noge, odmah se uspravio i odteturao do obližnjeg lokala, tvrdeći da je dobro.

http://www.source.ba/clanak/254734841770/vijesti/Nadrogiran%20sko%C4%8Dio%20s%20krova%20i%20napravio%20salto%20unazad!/?ref=najcitaniji
 
Član
jest bio dobro trenutno...a kad se probudio ujutro nevjerujem da je bio dobro :lol::lol:
 
Član
Siderman :lol: a moze biti i da je Batman , a ko zna Robin Wood ...

eh ovaj bi mogao dobiti posao u Sarajevu :)


uuuu pm !!! reko sad ce da za razbije ... al nista ...................... lud 100,99%
 
Član
nidje veze, ovdje ako ima i 10m ja cu skociti :D oni kad skacku skokove u vodu, najvisocija skakaonica je cini mi se na 10m, a ona gore u pm u odnosu na ovo
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nidje veze, ovdje ako ima i 10m ja cu skociti :D oni kad skacku skokove u vodu, najvisocija skakaonica je cini mi se na 10m, a ona gore u pm u odnosu na ovo

;););), i ispravka "najviša", ne "najvisočija" hehehheehe
 
Član
garant kad su "prevodili" sa neke americke str, pisalo 15 feet, neka 4 i po(moj te pipo :D) metra
 
Top