Na sta obratiti paznju prilikom kupovine alu felgi???

Na sta obratiti paznju prilikom kupovine alu felgi???

Član
I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...

I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...
 
Član
VRATAN99 je napisao(la):
I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...

I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...



na V mozes i 20" staviti, 17" su male za V
 
Član
VRATAN99 je napisao(la):
I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...

I ja kupujem felge ovih dana, zanima me da li će viti prevelike 17-ke na golf v 1.9 tdi, 66 kw?
Da li će auto biti tromiji?

Hvala unaprijed...



17" JE PO MENI MJERA,NI PUNO NI MALO .....

POZZ
 
Član
Da malo osvjezimo temu a da ne otvaramo drugu. Znate li koliko na balanserki kad budem provjeravao AL felge moze biti dozvoljeno odstupanje? Koju vrijednost da tolerisem tj.da moze proci da se ne pegla felga odn.da tegovima se moze dotjerati i voziti auto bez peglanja?
 
Član
Da malo osvjezimo temu a da ne otvaramo drugu. Znate li koliko na balanserki kad budem provjeravao AL felge moze biti dozvoljeno odstupanje? Koju vrijednost da tolerisem tj.da moze proci da se ne pegla felga odn.da tegovima se moze dotjerati i voziti auto bez peglanja?
Felga ako je imalo kriva nemoze se tegovima dotjerat a tolerancija na balansu alu felgi 5 grama mada 10 ili 15 se ne osjeti provjereno
 
Top