Na prodaju rekorderski SSC Ultimate Aero TT – najbrži auto na svetu

Na prodaju rekorderski SSC Ultimate Aero TT – najbrži auto na svetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ssc%20ultimate%20aero.jpg

Primerak američkog supersportiste SSC Ultimate Aero Twin-Turbo, koji je sa svojih 411,76 km/h oborio svetski rekord u maksimalnoj brzini za serijske modele i ušao u Ginisovu knjigu rekorda, može biti vaš, ukoliko naravno imate dovoljno novca za njegovu kupovinu.

Konkretni primerak se nalazi nalazi na aukciji na eBayu, a trenutna ponuda iznosi 425.100 američkih dolara (ponude se inače primaju do 23. marta).

Inače, SSC Ultimate Aero Twin-Turbo pokreće V8 motor sa 882kW/1183KS i 1480 Nm obrtnog momenta, dok, poređenja radi, Bugatti Veyron, koji postiže 407 km/h, raspolaže sa 1001KS i 1250 Nm.

Primerak za prodaju je u "Palladium" srebrnoj boji, sa enterijerom u crnoj alkantari i opremom koja, između ostalog, obuhvata i satelitsku navigaciju, kameru za vožnju unazad, audio sistem sa 10 zvučnika...
 
Član
nisu ljudi glupi...naprave,obore rekord,i prodaju po 2-3 puta vecoj cijeni nego sto kosta proizvodnja:cool:
samo su fulali vrijeme,kriza:cool:
 
Član
pa igy bolan, sto me izdade?? jesam ti fino reko da sutis, da ih iznenadim na test day-u... pokvari mi cejf :icon_cry: :lol:
 
Član
Na kraju ce ga kupit onaj Seik iz Dubaia... Auto ce naravno zavrsiti u onom njegovom cuvenom skladistu od 1000 auta, da pravi drustvo ostalim vozilicama cija je ukupna neto cijena nesto veca od Balkana :lol:
 
Član
iskreno beze ovo dje ti mos ovo vozit kazem samo da je bolje investicija BMW e46 M3 audi RS4 SKYLINE SUPRA ;)
 
sto neko rece,kupit ce ga onaj sultan od bruneja cija kolekcija broji oko 3000 auta (ili je nesto manje,uglavnom u hiljadama se broji) i kupit ce prasinu ko i ostalih 3000 (ili manje:))

A i svejedno,bezze je ovo autek,cim je njegova svrha bila iskuljucivo obaranje brzinskog rekorda,mos zamisliti koji je to onda shit na stazi (pretpostavljam).
 
Početnik
ja mislim da ce ga ipak neko od nasih guzonja u vladi kupit :icon_confused:

seike ovo ne interesuje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top