my tipo

my tipo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro izgleda tipo.....ja bih mu jedino maknuo ove naljepnice sa vrata i retrovizora......ostalo je sve 5........neg od cega si stavio ovaj zadnji spoiler??
 
Legend
bas fin tipo ;) i ja bi se samo naljepnica na vratima rijesio....ili bar da su sve u crnoj boji bilo bi ok
 
Legend
hehehe tek sam sad vidio naljepnicu ozada....................... hahaha svaka cast na onoj desnoj ;)
 
Član
Fin tipo ali mi se nikako ne svidja unutrasnjost! Ove presvlake nikako ne odgovaraju njemu! Ali inace je fino sredjen! Svaka cast! Pozdrav!
 
Član
iskreno. meni je extra mada malo onaj krovni spojler odudara ali nema veze. ja bih jedino skinuo one miki maus papucice sto mu fakat ruzno stoji ali ostalo je ok
 
Član
nije ni meni unutrasnjost bas po ukusu al eto...znaci ona rucica mjenjaca, papucice nikako ne idu s ostalim...i onda ono sto je farbano ne svidja mi se...a ostalo je ok...spolja fino izgleda...
i sto je najbitnije TVOJ JE! :)
 
freak je napisao(la):
dobro izgleda tipo.....ja bih mu jedino maknuo ove naljepnice sa vrata i retrovizora......ostalo je sve 5........neg od cega si stavio ovaj zadnji spoiler??


spojler je od seata ibize 93.g. ali sam ga izvukao na zeljenu duzinu, i kosinu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top