MY HGT :))

MY HGT :))

Član
Evo da stavim i ja jedan uradjen sa moje strane :)))
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VvR-NTn9zT4[/video]
 

DLS

Početnik
jarane jesil ti uvjek ovako na REZERVI ? hheheh ... mogo si bolju muziku stavit ..ova je bas blesava
 
Član
DLS je napisao(la):
jarane jesil ti uvjek ovako na REZERVI ? hheheh ... mogo si bolju muziku stavit ..ova je bas blesava

hahahah ma nisam ovo na rezervi jer smo taj dan bas dosta vozali nakon ovoga je slijedila pumpa :) nevolim biti na rezervi cak sto vise redovno sipanje oktana i prociscivac dizni ipak nevolim kad gusi u voznji jednom se desilo reko sam nikad vise ahahah XD a muziku nediram ova mi se bas svidjela :)) treba je poslusati na malo kvalitetnijem sistemu pa ces vjerovatno promjeniti misljenje po meni bar jako dobra i kvalitetna pjesma
 

DLS

Početnik
trenutno su mi ovi zvucnici prikopcani na racunar ,ja mislim da su dobri ,, i znam da je ova pjesma kvalitetna i dobra, al trebo si stavit kakav house , ili nesto ova operska me bode u usi ..hehe

logitech z5500
logitechz-5500.jpg

;):cool::cool: ..usput ..lijep ti puntic pravo..
:cool:
 
Član
DLS je napisao(la):
trenutno su mi ovi zvucnici prikopcani na racunar ,ja mislim da su dobri ,, i znam da je ova pjesma kvalitetna i dobra, al trebo si stavit kakav house , ili nesto ova operska me bode u usi ..hehe

logitech z5500
logitechz-5500.jpg

;):cool::cool: ..usput ..lijep ti puntic pravo..
:cool:

odlicni zvucnici ma zelio sam mirniju muziku zbog vrste clipa da je bio neki race mozda bi i stavio a ovako priroda mislim da neide uz to heheh hvala na komplimentu druze

ArminM je napisao(la):
dobar video,svaka cast. Ne znam za ostale ali meni je muzika sasvim ok,ide uz video;);)

hvala brate drago mi je da ti se dopada :)))
 
Top