my Civic Sedan EJ9

my Civic Sedan EJ9

Ekipa pozdrav...
ajd da i ja svoja kola predstavim..

Sedanka je kupljena 2009 god sa 150000 km u stock stanju, nakon što sam ju šecovo jedno 2 godine i ćekao da lik spusti cjenu... Kod mene je 3 godine,za sada prezadovoljan, ima 250000 na grbači, al služi me super !

Auto je bio EJ9 s D14A4 motorom (1.4 90 konjića), nakon toga je swapan D16z5 iz CRX-a i nedugo zatim opet swap na D15Z6 (1.5 e-vtec ekonomičar)









neki modovi:
angel eyes s xenonom 6000 K
inox fi 50 do kraja (novi srednji protočni i zadnji lonac)
Jap fi 100 na kraju (ATD Dubravćić)
Promjenjeni svi seleni (energysuspension)
Spuštena 4 cm s Vaitec oprugama, nakon toga stavljene raceland gewinde.. sve skinuto i montirani Vti amortizeri+eibach opruge -3 (s ovim setupom prezadovoljan)
Plazma čukice Spoon





Prednja maska bez znaka EK9
Ugradio klimu
Potamljena zadnja stakla (najsvjetlija nijansa filije 3M)
Stavljen gornji strut od Vti-a
Posuđen zadnji gornji s CRX-a dok ne kupim drugi
Alpine x001 + Audison Voce sistemi naprijed + ovali nazad svi gonjeni signatom ram 2 + neko pojačalce i woofer nazad
u auto ugrađen plin (odmah nakon kupnje) i to je potez koji mi je omogučio/olakšao sve ovo što je naapisano iznad. plin je nakon 50K km izvađen prilikom svapa D16 motora

auto je komplet polimaren i lakiran prošle godine u 10. mj.










pred par mjeseci sjele su i nove felgice Ultrallagera matt grafite 15".. ali su nedugo zatim otišle pod račun za (pokazalo se kasnije) odličan potez:
ITR swap kočnica + ITR oem wheles (u lošem stanju koje su pjeskarene i lakirane u svijetlo sivu boju ) 282/262 setup kočnica

kupljene nove toyo R1R gume (auto koči i drži cestu nakon ova dva update-a brutalno) :D











Civic se zavukao pod kožu i ostati će veelika ljubav (prije njega sam imao kadeta C i D te Toyotu Corollu AE92) .. i na svu sreču ostaje u dvorištu !! (i čeka bolja vrremena čitaj: H22 ili K20 srce :p )

toliko za sada o Civicu.. odoh se bacit na predstavljanje Loode
 
Top