Multimedija bmw e46

Multimedija bmw e46

Član
Ugradio sam multimediju android, znaci bas je za bmw e46 original, dzekovi se nisu poklapali pa sam morao zicu na zicu ici i sve sam to spojio, komande na volanu rade, al problem je sto se nece ugasit kada auto ugasim i palit kada kontakt dam, svaki put moram rucno palit gasit
 
Član
memoriju tj. obicno bude zuta boja, ides na konstanti izvor +12v, dok crvena ti dodje kao pobuda i nju mozes spojit na bilo sta sto ima +12v NA KONTAKTU, to ti moze biti npr. brava .. tako da ce ti memorija pamtiti zadnje podatke i setup a crvena ce raditi posao pobude, kad dobije +12 palit ce se a kad izgubi onda se gasi ..
 
Član
To sam rijesio, al slucajno sam zutu od can busa spojio sa nekom zicom i sad mi komande ne rade, vjerovatno sam poremetio can bus
Mogul ubacit can bus od druge multimedije, jel to univerzalno
 
Član
memoriju tj. obicno bude zuta boja, ides na konstanti izvor +12v, dok crvena ti dodje kao pobuda i nju mozes spojit na bilo sta sto ima +12v NA KONTAKTU, to ti moze biti npr. brava .. tako da ce ti memorija pamtiti zadnje podatke i setup a crvena ce raditi posao pobude, kad dobije +12 palit ce se a kad izgubi onda se gasi ..
Al sad mi je problem sto kad ostane duze od 5-10min multimedija se iznova pali skroz, a treba joj bar 30sec da se upali
 
Top