Multimedia u autu :)

Multimedia u autu :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me kakva je procedura spojiti plasma tv i ps3 u auto,kako za struju,imam dobar akumulator,hoce li to moci duze raditi bez da se pali auto?
makar sat vremena
hajd ko zna nek napise koju pametnu
 
Član
genius300w.jpg



Treba ti ovo, 12 na 220V transformator. Dodje nekih od 70 do 100 km-ova


Pozz
 
Član
TV ce ti vuci 150 pa cak i do 500 W zavisi koliki je. Za PS3 sluzbeni japanski podaci kazu da vuce 380W. Puno je to struje za jedan akumulator.
 
Član
pretpostavio sam da mi treba neki taj transformator to nije problem,al mozel se u taj transformator ustekat produzno,mislim da su ti transformatori do oko 300w
 
Član
Ma kakav sat vremena... meni radio radi cca 20min pa se upali "Economy Mode", a mos mislit plazma + ps3... ali svejedno... imam "dobar" prijedlog-ideju!
Kupi ovaj transformator i UPS, uzmes malo jaci recimo 1000mA da duze drzi. Kad ti je auto u pokretu ukljucis ovaj transformator i nek puni UPS. ;)
 
Član
ma to o tom po tom,imam aku takmicarski tako da je bolji mnogo od obicnog,al et hvala na savjetima,jos koji nece skoditi

to onako razmisljam o toj mogucnosti mozda se i ostvari :)
 
Član
Neznam zasto si zapeo za plasmu, uzmi si neki headunit sa 7 inch-nim ekranom i gotovo.
Sigurno ce manje kostati nego plasma tv, a i manje ce biti komplikacija
 
Član
Mi sinoc gledali utakmicu na filozofskom, display 7" Elit ne vuće on sam uopšte puno struje, a sad playstation 3, konzole vuku puno ....
 
Član
Ps3 vuce puno struje. Kritikuju ga po netu pravo zbog toga. Vuce duplo vise od Xbox 360 valjda.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pretpostavio sam da mi treba neki taj transformator to nije problem,al mozel se u taj transformator ustekat produzno,mislim da su ti transformatori do oko 300w

Pretvaraci imas i do 1000W, s tim da moras kablove ko za pojacalo dovest, a to opet kosta, imas nekoliko tih stvarcica u FIS-u u Gracanici, samo da znas nije nimalo jeftino. Bolje ti je ganjaj uređaje namjenjene za 12V.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top