MTX Sledge Hammer?

MTX Sledge Hammer?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SLH-T8515-A - MTX Sledge Hammer 15" 1200 Watt 4 Ohm Loaded Sub Box

24zdoh2.jpg


4 ohm
RMS 600W
Freq Resp (+3dB) 30.8-150
Enclosure Height 17.625"
Enclosure Width 25.125"
Enclosure Depth 19.625"
Weight 121 lb

Jel valja ovo chemu..? :lol:
 
Član
Slabo da ce bit prodaje..
Interesovali su me vasi komentari, a i dalje da vidim sta bih mogao uzet koje pojacalo i to.. :lol:
 
ako ce bit pikni cijenu.. a inace dobar subek.. samo steta sto je na 4 ohm.. tesko ces nac pojacalo da to potjera kak spada.. treba ti nesto od bar 600Wrms na 4 ohm.. al optimum bar 700-800wrms..
 
Član
Ma skontat chemo nesto, polako.. Lagano pocinjem..
Vidjet chemo sta mogu da uradim..

Btw.
NEMA POTREBE DA MI OBIJATE DVICU !
NIJE U DVICI !
DVICA NA PRODAJU ! xD

http://www.pik.ba/artikal/76485/golf-2-1-8b/
 
Član
steta fakat sto je na 4 ohma ... a nebi se slozio sa lunaticom da mu treba samo 700-800rms-a ... mislim da mtx moze da trpi dosta vise od toga :cool: ...
 
Član
najiskrenije ja bi njeg bez imalo razmisljanja na 2 kile skopco :cool: ... :D:D:D

druze ako trazis pojacalo za ovaj woofer eno ti na cicama se prodaje RF 800 rms-a na 4 ohma (naravno s obzirom da je RF to je dosta underrate-ano, ima garant kilu rms-a) ... on bi ti bio idealan za taj woofer ... a cjena je smjesna, izadje te cca 300 maraka ... :cool:
 
ma tesko da bi to izdevero, da je 95 serija pa hajd.. vidi se po ovjesu da nije neka mrcina.. mada 1kwrms svakodnevno sigurno moze.. neznam koji je ovo tocno model woofera u kutiji, tj koja serija, mrsko mi traziti po netu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top