MTM Audi RS6 R

MTM Audi RS6 R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
702 bhp

mtm-audi-rs6-r-01.jpg

mtm-audi-rs6-r-02.jpg

mtm-audi-rs6-r-03.jpg

mtm-audi-rs6-r-04.jpg

mtm-audi-rs6-r-05.jpg

mtm-audi-rs6-r-06.jpg

mtm-audi-rs6-r-07.jpg

mtm-audi-rs6-r-08.jpg
 
Član
zestina... cuj 702 bhp... to je za plakati.... a ovako da kazem koliko-toliko normalno izgleda...
 
Član
jbg. nikad se nezna, mozda vec negdje trce, mozda je jedno a mozda i osmero.... :lol::lol:
ne smijem vise ici u off, ubit ce me daki... :D
 
Član
prosle godine sam na hrt-u gledao reportazu o nekom hr. rukometasu koji izmedju ostalog vozi ovakav bolid samo generacija iza sa nekih 450-500ks...smijesno sta covjek prica....najzesce je to sto je karavan ...a ovaj audi je TOP jbt....
 
Član
obiteljsko auto..za odvest dijecu preko grad au skolu za rekordnih 15sec... pritom dobiti 20 kazni za prekoracenje brzine... hehe :D
 
Super Moderator
auto snova e... ako se ikad dofatim tih para kupit cu ovo :p :D...ali LED bjela boja i ovake al crne felge aww....
Evo da vam pokazem jedan RS4 sto sam sliko ove godine na Vlasicu :D

 
Legend
uh..
hbt
cuj 702ks
strasno komsija strasno
svidja mi se sto je "zamaskiran stock izgledom"..
 
hehe,bas zamaskiran!

ebo te,jebeno izgleda,da ne bi porseao koji ga je pravio i nalagao da S2 bude karavan nista od ovog danas ne bi bilo,bome je jeben zaista,ali 700 ks da nije malo previse?
 
Početnik
Dobar, ali je ovo po meni ludost..ko ga kupi, nece ga sigurno voziti polako, a ovo je obiteljsko auto, i te mi se dvije cinjenice nikako ne dopadaju..sve u svemu, vrh, nema sta..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top