Mreza na Win7

Mreza na Win7

Član
Moze li mi neko objasniti kako da napravim mrezu da na laptopu koristim net preko pc-a. Da objasnim, na PC-u koristim wireles internet pa dali je moguce povezati LAN-om laptop i Pc tako na laptopu koristim internet ali bez rutera, vec dva dana se zezam al mi ne uspjeva..:icon_smile:
 
Član
ako sam dobro skontao, treba da na ukljucis local area network i ides ono allow other computers to use... ne znam tacno kako pise

ja sam to pravio djevojci, tada se dijeli brzina konekcije.. ako sam dobro skontao treba ti to:icon_confused:
 
Član
Share-ujem ja local area i ukljucim armine to sto kazes, ali nemam neta na laptopu, neznam jel treba kreirat kakvu konekciju na laptopu.. Probo sam par stvari al bezuspjesno
 
Član
otvori i local areu na laptopu, mora uspjeti, ja sam tako bas kod cure napravio jednom, prije nego je uzela ADSL, radilo je, samo sto se dijeli konekcija
da bi ti to uspjelo moras biti konektovan i na racunaru koliko se sjecam
 
unledrai.jpg


za direktnu vezu racunara i laptopa moras koristiti krosover kabl, a ne obicni ;)
 
Član
ajd da ne otvaram novu temu, pitacu ovdje

preko routera smo spojeni buraz i ja na net. eh sad, da li postoji mogucnost da se mi povezemo (bez ikakvih drugih kablova) pa da mozemo igrat igrica jedan protiv drugog??

ako moze, kako? :D
 
Top