Mozel pomoc oko ovog auta!!?

Mozel pomoc oko ovog auta!!?

Član
Taj motor se dugo vremena ugradjivao u vozila VAG grupacije. Sad oko odrzavanja, sve zavisi kako ga je tretirao vlasnik
 
Član
I meni je sumnjivo to...kaze ode u london. a treba mu dizel...i to oce moj auto i 1500 samo..jako sumnjivo
 
Član
Pa hoce auto kako bi ga mogao odma prodati, lupam neko mu ponudi auto od 2 milje plus doplatu sto ne bi uzeo ono sto je dobio u zamjeni proda za 1,5 hiljada on dobar, jer ovo auto je tesko prodati za kes

Ima finu opremu sad da je jedinstvena i nije, ne znam zasto nema komande na volanu vjerovatno mjenjan volan, zasto, ne znam

Po gradu on nece ispod 15 sigurno, eto...
 
Član
Ljudi vec rekose...nije ovo nista posebno, ni po pitanju opreme, za Superba to je prosjek, cak i manje, od prosjeka maltene, jer ja sam htjeo ovako nesto slicno za sebe (ovaj motor ne naravno, nego TDI), i pogledao sam ih bar 6-7 i uvjerio se, nego on "naviko" vise, i cijena je "tu negdje" ali nije pozeljan, zbog motora koji je veliki potrosac "za nas u BiH", i nece mu niko dati te pare, svi to znamo, i sad on trazi vjerovatno priliku da ga "uda" sto lakse, pa si mu ti mozda, dobra opcija.
 
Član
Meni motor sto se tice kubikaze odgovara...ugradio bi plin svakako ....interesuju me mane ovog motora ? imal ih....kakv je za odrzavat ?
 
Član
Pa hoce auto kako bi ga mogao odma prodati, lupam neko mu ponudi auto od 2 milje plus doplatu sto ne bi uzeo ono sto je dobio u zamjeni proda za 1,5 hiljada on dobar, jer ovo auto je tesko prodati za kes

Ima finu opremu sad da je jedinstvena i nije, ne znam zasto nema komande na volanu vjerovatno mjenjan volan, zasto, ne znam

Po gradu on nece ispod 15 sigurno, eto...

Al nisam ja njemu ponudio , nego on meni...i on moje auto fakticki racuna 7000 hiljada...to mi je najvishe cudno....bas ide izgleda ga utopi
 
Član
Najjeftiniji mogući xenoni - zeleni, znakovi - naprijed i nazad na haubama su novi znakovi škode, na volanu je stari, na plastici motora ga nema...ta priča London, pa to ni u Nigeriji više na pali.
 
Top