Moze li mi netko odraditi...

Moze li mi netko odraditi...

Član
Dakle da mi pofarba Fabiju u PSu u sto slicniju plavu ko dole na slici, i bijele linije na istu shemu staviti umjesto gdje mi je sad ova siva velika linija preko haube...samo da se ove dvije bijele protezu preko branika, maske, haube i krova...hvala ! ;)


Dakle evo par da vidite kako izgleda:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Da linije budu bijele i postavljene u ovom aranzmanu ko na cobri gore




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ev ja radim ;)

Evo uradio sam nadam se da sam blizu tvoje zamisli sto se tice boje i ovih bijelih crta preko haube :icon_biggrin:

auw4za.jpg


Evo i sa bijelim barracuda felgama :icon_biggrin:

rr1pwi.jpg
 
Amel SF2 je napisao(la):
Ev ja radim ;)

Evo uradio sam nadam se da sam blizu tvoje zamisli sto se tice boje i ovih bijelih crta preko haube :icon_biggrin:

auw4za.jpg


Evo i sa bijelim barracuda felgama :icon_biggrin:

rr1pwi.jpg




SMANJI BLUR!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_mad:



A JA PROCITAO NASLOV "MOZE LI MI NEKO ODRADITI" (pomisli u sebi,da nije kakvu konu...pa udjo,kad ono farbati auto!:lol::lol:
 
Remblender je napisao(la):
Vidim da se niko kvalitetno nije potrudio pa reko nabrzaka da sta uradim... nadam se da ce valjati.....


malo tamnija nijansa treba. jos na ovo dodati bijele felge, i jos par detalja bijelih (retrovizori npr.) i biti ce ekstra ;) ali onda samo suti, kad te pitaju za motor :D
 
Član
Pa sta mislite, dali raditi ovo ili ne ? Malo me strah da je ne ubije plava boja posto je malo auto... ?

od 1 do 10, koju ocijenu vi dajete ako ovakva bude ?
 
Član
Sa bojom od Lexusa i ovim bijelim prugama to i nebi izgledalo tako lose od mene 8 ali naravno na kraju si ti taj koji odlucuje i ja se nebi puno zamarao sa misljenjima drugih ljudi a vidim da je Fabia do sada jako lijepo napredovala uz tvoje radove i odlicno izgleda tako da ces i za lakiranje ja mislim donijeti pravu odluku :cool::icon_biggrin::cool:
 
Legend
sto da ne bi bilo lijepo,samo pazi sa ovom chizom bijelom,nemoj pretjerati,ali boja bi bila predobra na fabiji...
 
Top