Moze klik na video ?

Moze klik na video ?

BHT Ovisnik
Neki su mozda vidjeli,uglavnom mi stariji klipani smo zapalili 150 paketa petardi,odnosno 15 000, te sam uspio prodati licencu videa na LiveLeak, koji je vjerovatno mnogima poznat. Od svakog određenog broja pregleda cu dobivati novac, te ce oni video dalje prodavati drugim stranicama i ja dobivam postotak od 65% ukupne zarade. Svako 2000 pregleda ja dobivam 2$ pa ako mozete kliknuti da pregledate video i ako možete link posaljte i drugim,da podjelite i sl.
A mozda vam i bude zanimljiv :D Hvala unaprijed
Embedded media from this media site is no longer available
Kod:
http://www.liveleak.com/view?i=ef5_1419713823
Molim admina ako može staviti samo link videa, da se ide direkt na njega,jer mi je veća zarada nego kada ide kao "empled" Hvala
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Hahah hvala,pucam da mi je dogurat milijun,treba mi da doplatim za drugog volva hahah
 
Član
Nazalost mikrofon ne moze prenjeti pravi zvuk, vjerujem da je uzivo zvucalo cool :D

Samo koliko su kostale te petarde, imas tvornicu mozda?
 
BHT Ovisnik
Hahhaha ma da sam bar odmah prodao video,ja kontao neka zajebancija,akd sam usao u poruke nekoliko firmi mi poslalo poruku da otkupe licencu. U BiH preko raznih stranica imam vise od 1mil pregleda, + SRB + RH :D
A rođak to inace financira,ispunjava djecacke snove,kostalo je malo vise od 300KM hahha
 
Top