Motorista pao u Jablanici!?

Motorista pao u Jablanici!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Danas kad smo se vracali.. u Jablanici stravican prizor, motor se zabio u zadnji dio bijelog citroena bx

jel ima neko vise info o ovom, kako je covjek ?
 
Član
ja koliko znam on je fakticki proletio kroz sajbu i uletio u auto. motor je lezao na cesti i policija je preusmjeravala vozila preko parkinga restorana maksumic
 
Član
znali se oko koliko je to bilo..... posto kad sam ja krenuo na vikendicu oko 11h kod coca-cole na mostarskom 5-6 motorista su se ganjali u prvacu mostara dvojca umalo se nisu zabili u mene a jedan je umalo pao sa motora kad je poceo da prestize u krivini a naletio na rupu pa reko mozda je jedan od njih :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question: ali hebi ga
 
Član
Informacije iz prve ruke kazu da su se kretali prema Sarajevu i da su preticali lijevom trakom a taj citroen je pokusao skrenuti kod Maksumica i on se zabio u njega i pao. Odmah je odvezen u bolnicu u Mostaru,kazu da je lik bio dobro i ustao se,ali je onda povratio nazalost,sto ukazuje na unutrasnje povrede i krvarenje.
 

IGY

Član
hmm
zao mi je sto se to desilo
ali i oni trebaju biti malo oprezniji ;)
sreca da je sve ok
 
Član
Prosao sam oko 16:00h i vidjeo policiju itd ,znaci da je udes bio ranije , kako sam cuo potres mozga (od toga se isto povraca) i slomljena noga, momak radi u INN-u kao konobar ili tako nesto
 
Član
:icon_sad:
zao mi,najlaksi nacin da se izgubi zivot...mada i oni testiraju granice,kako svoje tako i motora...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top