Motoric od centralne u gepek golf 2?

Motoric od centralne u gepek golf 2?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna moze li se ubaciti motoric od centralne da mogu otkljucavati gepek preko daljinskog jer imam opciju na daljinskom za otkljucavanje gepeka ali ne kontam kako spojiti motoric!!:icon_rolleyes:
 
kod mene je tako skopcano i motoric je u gepeku,kad pritisnem da se otkljuca,posto je centralna znaci sve se otkljuca (4 vrata i gepek) ;)
reci ce ti neko sa foruma to bolje,ko se razumije...
 
Član
Moze, treba ti brava od golfa sa fabrickom centralnom na kojoj ima poluga za motoric. Ja sam sebi ubacio i na gepek i na rezervoar centralnu.
 
Član
ubaci se motoric isto kao i kada se postavlja univerzalni motoric na vrata, poveze se sa sipkicom koja otvara gepek, jer se ne moze izvesti otkljucavanje/zakljucavanje kada fabricki nije predvidjeno tako...
 
Član
Gledo sam danas kako ubaciti,ali ona sipka od brave ide gore-dole, ali cini mi se da se motoric ne moze tako ubaciti nego samo sa strane pa ne znam bas da bi mogao tako da ga otkljucava!

trizex je napisao(la):
ubaci se motoric isto kao i kada se postavlja univerzalni motoric na vrata, poveze se sa sipkicom koja otvara gepek, jer se ne moze izvesti otkljucavanje/zakljucavanje kada fabricki nije predvidjeno tako...

Trizex jarane, ne odgovori mi nista na moje dvije poruke sto sam ti poslao na PM?:icon_question:
 
Član
trizex je napisao(la):
nisam stig'o prije

Jbg. opet sam ti poslao PM,valjda ti se nisam popeo na glavu:lol:
Ali, hvala ti na pomoci;)

Prvi puta sam sad ugradio alarm i centralnu sam sebi, pa ne kontam bas sve ali cu valjda od vas koji znate vise i ja nesto skontati!!;)
 
Član
mozes i obicni motorcic staviti sto ima na autopijaci da ti otvara gepek caka ne samo otkljucava
stavis na dugme kao sto smo mi radili na kadetu i zadnja vata na dugme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top