motor u kecu

motor u kecu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nakon duzeg perioda ubacio sam motor u s-paketa ostaje mi jos glava da se uradi (a to ce biti ubrzo) i pokopca instalacia;)
Slika je losa jak blic :icon_biggrin:

838a7a83-DSCF0726.jpg
[/URL][/img]
81e79037-DSCF0736.jpg
[/URL][/img]

bea42628-DSCF0730.jpg
[/URL][/img]
 
Legend
Extra boja, motor si uradio predobro, mislim na vizuelnu stranu. Poliranje svaka cast. Valjda bude golf u Mo.
 
Administrator
svaka cast ovde se vidi ulozeni rad i trud....extra vozilica ce biti boli glava
 
Član
Tako su i fabrisci smjesteni, doduse sa gornje strane usisne cijevi. Vjerovatno imaju neku toplotnu izolaciju.. A kod Alena su NGK njegovi nece imati problema 100%
 
Član
Hajde molit te AlenX , otvori temu i pojasni nam malo proceduru poliranja ... Hehehe , nemoj tajne čuvati za sebe ;-) , ima nas još koji bi se malo igrali sa tim stvarima ...
 
Legend
Hehe imam ja past za poliranje uzeo u VF-u, uzmes grubi smirgl, i uzmes vodobrusni i fino prvo sve ocistis grubim, pa onda ljepo sve ogrebotine odradis vodobrusnim i onda ispoliras ovom pastom i ako bas zelis bezbojnim predjes, ali samo nesto sto se ne grije previse. Izgleda predobro, radio ja vec drugu usis, jednom bombinu, jednom deklo, i sad sebi radim motor. Izgleda slicno ovome samo malo sjajnije jos, slicno kao da je kromirano. Pasta je 10ak KM, pakovanje u bjeloj boci.
 
Član
hvala svima a za poliranje rekao je daki prvo grubim smirglom (80,120)pa onda sitnijim sa vodom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top